Дружина “Холостяка“ Нікіти Добриніна зізналася, скільки важить напередодні пологів

"Холостяк" Нікіта Добринін і переможниця проєкту Даша Квіткова від дня на день повинні стати батьками. Блогерша вже при надії і вирішила зізнатися шанувальниками, скільки ж вона зараз важить.

Дружина “Холостяка“ Нікіти Добриніна зізналася, скільки важить напередодні пологів - today.ua

Раніше Даша Квіткова розповідала, що до вагітності при зрості 165 сантиметрів важила 55 кілограмів. На п'ятому місяці вагітності ваги показували вже 64 кілограми, а за кілька днів до пологів - 77 кілограмів.

"Відчуваю себе просто набряклим бегемотиком, тому що у мене рознесло все: ніс, обличчя, все просто дуже сильно напухло. Тому я сьогодні проведу весь день вдома", - зізналася дружина Нікіти Добринина.

В особистому акаунті в Інстаграм переможниця 9 сезону шоу "Холостяк" опублікувала фотографію в одних тільки шортах, показавши, як змінилося її тіло. До того ж дружина екс-"Холостяка" зазначила, що Нікіта Добринін полетів в інше місто, і вона дуже переживає, як би дитина не народилася в його відсутність. Дружина “Холостяка“ Нікіти Добриніна зізналася, скільки важить напередодні пологів

"Домашні шорти і мої трушні фото. Чоловік полетів в інше місто на один день, а я сьогодні цілий день вдома і на телефоні з питаннями по ремонту. Сьогодні вперше відчуваю, що моя енергія пішла на «збереження». 77 кг набряку і дика біль в спині. Малишарік дуже опустився і лікар сказав, що це питання часу. Чекаємо. ps залишилося ще кілька вагітних фото, потерпіть", - розповіла блогерша.

Сидячи вдома, в мікроблозі вона ініціювала відповіді на питання, і зізналася шанувальникам, що у неї з чоловіком досі є інтимна близькість. Також вона розповіла, що їй іноді боляче, коли малюк штовхає, і що вони з чоловіком не збираються позбавлятися від кота, коли на світ з'явиться дитина.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Daria Kvitkova (@kvittkova)

Нагадаємо, вагітна дружина "Холостяка" Нікіти Добриніна ледь не потрапила в лікарню.