Дружина “Холостяка“ Нікіти Добриніна розповіла, де буде народжувати: у скільки це обійдеться парі

«Холостяк» Нікіта Добринін і Даша Квіткова в січні 2021 року порадували шанувальників новинами, що вони чекають дитину. Закохані стали однією з небагатьох пар, які продовжили відносини, оформили шлюб і завели сім'ю після участі в реаліті-шоу. Блогерша розповіла фанатам, коли народиться їх довгоочікуваний малюк і де.

Дружина “Холостяка“ Нікіти Добриніна розповіла, де буде народжувати: у скільки це обійдеться парі - today.ua

У Інстаграм-сторіз Даша Квіткова ініціювала відповіді на запитання підписників. Дуже багато з них стосувалися відносин, вагітності, а також терміну. З'ясувалося, що дружина українського радіо- і телеведучого знаходиться на третьому місяці вагітності, а їхній малюк з'явиться на світ у липні.

Зовсім недавно закохані влаштували вечірку з нагоди народження дитини, під час якої вони дізналися, якої статі дитина у них народиться. Нікіта Добринін і Даша Квіткова лопнули кульку, з якої посипалися конфетті блакитного кольору.

«Це син», - підписала Даша відео в Інстаграм.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Daria Kvitkova (@kvittkova)

За словами блогерши, народжувати вона збирається в Україні, в приватному пологовому будинку Києва «Лелека». Обійдеться їм це задоволення не дешево. Ціни на пологи варіюються від 48 і до 109 тисяч гривень без урахування доплат за непередбачені обставини. Дружина “Холостяка“ Нікіти Добриніна розповіла, де буде народжувати: у скільки це обійдеться парі В найдорожчий пакет на ведення пологів входить: страхування, виклик швидкої, консультація психолога, немедикаментозні методи знеболення під час пологів (музичний супровід, VR-окуляри, гідротерапія "душ-масаж"), 7 днів перебування у відділенні патології вагітності, екстрене кесарів без доплати та інше. Дружина “Холостяка“ Нікіти Добриніна розповіла, де буде народжувати: у скільки це обійдеться парі Нагадаємо, Дружина "Холостяка" Нікіти Добриніна розповіла, що перші місяці вагітності далися їй особливо важко.