Дружина Олега Винника підкреслила недоліки фігури невдалим вбранням

Олег Винник і Таїсія Сватко, яких вважають чоловіком і дружиною, нерідко виступають разом. Однак красуня блондинка також будує і сольну кар'єру. Вона дає концерти самостійно під сценічним ім'ям Таюне.

Дружина Олега Винника підкреслила недоліки фігури невдалим вбранням - today.ua

Закохані не поширюються про своє особисте життя, оскільки український артист хоче уберегти кохану від бруду і пліток. Однак у публіки немає сумнівів, що артисти разом. А тому Таїсія нерідко стає предметом для обговорень.

Нещодавно дружина Олега Винника сольно виступила на великій сцені. Перед публікою 47-річна виконавиця з'явилася в короткій блискучій спідниці з асиметричним низом, чорній кофті з імітацією запаху і рукавом три чверті. Талію зірка підкреслила чорним поясом, а образ завершила прозорими чорними колготками і високими чобітьми. Волосся Таїсія залишила розпущеним, а в макіяжі зробила акцент на природній красі.

Настільки яскравий наряд невигідно підкреслив фігуру співачки. Можна побачити боки і невеликий животик, а також складки на спині через бюстгальтер.

(Відео в каруселі)

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Roman (@roman_seva)

Однак фанати прийшли в захват, обсипавши дружину Олега Винника натхненними компліментами:

"Таєчка королева", "Таєчка молодчинка", "Красуня", "І красива, і талановита, і незрівнянна", "Дуже добре! Мені подобається"

Нагадаємо, Олег Винник після концерту отримав несподіваний подарунок від фанатки.