Дружина Олега Винника вразила схожістю із Мерилін Монро

З Олегом Винником за популярністю позмагатися може тільки хіба що його дружина і бек-вокалістка Таїсія Сватко. Попри те, що український артист ретельно приховує особисте життя, вже давно просочилася інформація, що він давно одружений на білявій красуні.

Дружина Олега Винника вразила схожістю із Мерилін Монро - today.ua

Подейкують, що на Таїсії, яка нещодавно почала сольну кар'єру як Таюне, Олег Винник одружився ще до того, як вони разом поїхали в Німеччину підкорювати велику сцену. У закоханих нібито є дорослий син Юліан, який живе в Берліні.

Щодня шанувальники вишукують нові фото і відео, щоб побачити разом Олега і Таїсію, а також шукають підтвердження того, що вони дійсно чоловік і дружина. Цьому весь час свідчать ніжні жести. То співак став на одне коліно на сцені, щоб вручити бек-вокалістці букет, то ніжно обійняв її за талію. Так само поруч з ним жодного разу не бачили іншу жінку - Таюне залишається однією і єдиною.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ? фан Чарівна таюне? (@charivna_taune)

Завдяки цьому в Мережі з'явилося безліч фан-акаунтів, де публікують архівні та сучасні знімки Олега Винника і Таюне. Нещодавно в одному з таких пабліків з'явився знімок Сватко, на якому вона зображена з елегантною зачіскою і яскравим макіяжем - в такому вигляді вона нагадала секс-символ 50-х Мерилін Монро.

"Принцеса з чарівної казки", - зазначив автор поста.

Нагадаємо, стало відомо, на яких авто їздить Олег Винник і його дружина Таюне.