Дружина Олега Винника з каре та чубчиком захопила зовнішнім виглядом на рідкісному архівному фото

Олег Винник та його дружина Таїсія Сватко ведуть закритий спосіб життя. Парочка досі так і не підтвердила, що є чоловіком та дружиною, хоча у шанувальників і немає сумнівів щодо цього.

Дружина Олега Винника з каре та чубчиком захопила зовнішнім виглядом на рідкісному архівному фото  - today.ua

Через те, що закохані не діляться спільними фотографіями, особливо особистими, з'явилося дуже багато фан-акаунтів, куди шанувальники зливають рідкісні архівні фото солодкої парочки. Одне з таких саме з'явилося в Мережі.

У кадрі зображено групу людей, серед яких Олег Винник, одягнений у облягаючі джинси з поясом та чорну сорочку, розстебнуту на кілька верхніх гудзиків. Його образ, як завжди, завершує безліч аксесуарів, а волосся розпущене і покладене назад.

Тут же на фото і Таїсія Сватко, з якою Олег Винник знайомий ще зі студентських років. Красуня-блондинка постала в джинсах із заниженою посадкою та чорній кофтині з корсетом. Знімок, зважаючи на все, зроблено на початку 00-х. Тоді бек-вокалістка відомого українського співака, яка нині виступає як сольна співачка під псевдонімом Таюне, носила каре довжиною до плечей та косий чубок. Дружина Олега Винника з каре та чубчиком захопила зовнішнім виглядом на рідкісному архівному фото Нагадаємо, дружина Олега Винника в ефектній сукні з вирізами та масивних сережках викликала фурор на новому фото. Таюне прикрасила обкладинку українського журналу.