Дружина Олега Винника у джинсовій сукні похвалилася шикарним подарунком

Олег Винник і Таїсія Сватко взяли за правило тримати особисте життя в секреті. Перед публікою вони з'являються тільки по роботі. Дружина українського артиста, яка нещодавно почала сольну кар'єру, нарешті, порадувала фанатів, новим треком.

Дружина Олега Винника у джинсовій сукні похвалилася шикарним подарунком - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм Таїсія Сватко зробила нову публікацію. Артистка, яка обрала собі псевдонім Таюне, за допомогою Олега Винника почала кар'єру як сольна виконавиця, після того, як багато років співала на бек-вокалі у зірки. Днями вона випустила чергову пісню, яка називається "Подруга".

"Ну що, "Подруга" вже звучить в радіоефірі. Ви чули? Діліться враженнями в коментарях. А жителів Чернігова сьогодні чекає додатковий презент - саме там відбудеться перше живе виконання мого нового треку", - зазначила в публікації Таюне.

Пост дружина Олега Винника супроводила відеозаписом, зробленим після відвідування радіостанції, на якій відбулася прем'єра треку. У кадрі Таюне постала в джинсовому платті з об'ємними рукавами, а в руках вона тримала розкішний подарунок - букет рожевих троянд. Образ вона завершила сонцезахисними окулярами, а волосся залишила розпущеним.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Таюне Таїсія (@taunetaisia)

"Клас, вітаю", "Пісня неймовірна. Шедевральна", "Слухала сьогодні цю прекрасну пісню, дуже сподобалася. Ну, а до Вас, Тая, окрема велика любов", "Вітаю, з прем'єрою. Дуже сподобалася пісня", - пишуть фоловери .

Нагадаємо, дружина Олега Винника вперше за довгий час звернулася до фанатів.