Дружина Олега Винника у смарагдовій мінісукні зробила рідкісний вихід у світ

Таїсія Сватко не могла пропустити захід, організований її чоловіком Олегом Винником разом із Михайлом Поплавським. Залишатися тільки на бек-вокалі Таюне не стала, давши й сольний виступ.

Дружина Олега Винника у смарагдовій мінісукні зробила рідкісний вихід у світ - today.ua

На сцені церемонії нагородження премії "Українська пісня року" 48-річна дружина Олега Винника постала в коротенькій сукні гарного смарагдового відтінку зі спідницею-тюльпаном, рукавами-ліхтариками та глибоким квадратним декольте. Талію красуня-блондинка підкреслила широким поясом, одягла чорні напівпрозорі колготки та високі замшеві ботфорти.

Своє довге біляве волосся Таюне залишила розпущеним, завивши його у легкі голлівудські хвилі, а також нанесла яскравий сценічний макіяж, підкресливши очі та губи. Варто зазначити, що Олегу Виннику дуже пощастило, адже його дружина виглядає як дівчинка і важко повірити, що їй незабаром виповниться 50 років. Дружина Олега Винника у смарагдовій мінісукні зробила рідкісний вихід у світТим часом український артист не коментує особисте життя. Досі невідомо, чи насправді Олег Винник та Таїсія Сватко – чоловік та дружина, але у шанувальників щодо цього сумнівів не виникає. Разом парочка ніколи не з'являється на публіці крім роботи, проте те, що Таюне завжди зі співаком, і те, як вони дивляться один на одного, може підтверджувати, що вони разом. Подейкують також, що в Німеччині, де у подружжя власний будинок, живе та навчається їхній син Юліан. Дружина Олега Винника у смарагдовій мінісукні зробила рідкісний вихід у світ Нагадаємо, до мережі потрапило рідкісне спільне фото Олега Винника з дружиною - красиві та щасливі.