Дружина Порошенка напала на журналістку в Лондоні: відео інциденту потрапило до Мережі

Марина Порошенко, на перший погляд, стримана і скромна жінка, виявилася розлюченою левицею, коли до її родини підійшла журналістка. Петра Порошенка з дружиною, доньками та 21-річним сином помітили у ресторані розкішного готелю у центрі Лондона, де вони мирно снідали. Це не сподобалося експершій леді України, яка, мабуть, почала переживати, що всі дізнаються, що її чоловік перебуває за кордоном.

Дружина Порошенка напала на журналістку в Лондоні: відео інциденту потрапило до Мережі - today.ua

Журналістка ТСН Наталія Гончарова випадково натрапила на сім'ю колишнього президента України у лондонському готелі, де найдешевший номер коштує 1300 євро, а найдорожчий – 5000 євро.

Коли Марина Порошенко побачила телефон у руках дівчини, то була дуже обурена. Пізніше дружина Петра Порошенка спробувала відібрати смартфон, робила вона це з такою силою, що навіть зламала ніготь кореспондентові – нарощений ніготь, що зробити не так просто.

"Шкода, що готель навряд чи погодиться дати відео з камер спостереження у ресторані. Щоб показати, як наполегливо Марина взялася викручувати мені руку, щоб забрати телефон. З такою дружиною й охорони не треба. Доказ - мій нарощений ніготь, який вона примудрилася надірвати. Що не так просто зробити, коли нігті нарощені", - наголосила журналістка.

Дружина Порошенка напала на журналістку в Лондоні: відео інциденту потрапило до МережіПетро Порошенко всіляко намагався заспокоїти дружину та досить чемно спілкувався з Наталією Гончаровою. За його словами, до Лондона він прибув три години тому, а за п'ять годин у нього літак.

Разом з Порошенком був його 21-річний син Михайло, який навчається у Concord College у Лондоні. Не було лише старшого спадкоємця корпорації "Рошен" – 37-річного Олексія. За словами експрезидента, його син у Києві, проте журналісти повідомляють, що востаннє нардепа бачили у Цюріху. Та й про війну він говорив останній раз на початку березня.

Нагадаємо, журналісти розсекретили зарплату Петра Порошенка під час війни.