Дружина Сергія Бабкіна показала грайливе фото топлес з лазні

Дружина відомого українського співака Сергія Бабкіна роздяглася на камеру. Сніжана показала пікантне фото з лазні, на якому постала без одягу, прикривши найпотаємніші частини свого тіла раками.

Дружина Сергія Бабкіна показала грайливе фото топлес з лазні - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм Сніжана Бабкіна поділилася новою фотографією. Зірка повідомила, що коханий чоловік зробив їй неймовірний сюрприз, привізши в баню і накривши на стіл морські делікатеси: креветки та раки.

Дружина Сергія Бабкіна отримала цілковитий кайф від відвідування лазні. Розслаблена і грайлива жінка вирішила побалувати своїх підписників пікантним фото. В особистому мікроблозі Сніжана Бабкіна опублікувала знімок, на якому зображена без одягу, сидячи за столом. Найпотаємніше артистка театру прикрила відерцями з раками.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Сніжана Бабкіна (@snezhana_babkina)

«Коротко про мій сьогоднішній День! Рівень Задоволення зашкалює!! Люблю вам це говорити - Ідіть в баню, Друзі!!!» - зазначила в публікації Сніжана Бабкіна.

Співак Сергій Бабкін та шанувальники бурхливо відреагували на пост Сніжани: Дружина Сергія Бабкіна показала грайливе фото топлес з лазні

«Ось це картина маслом !!! Хочу таку додому на стіну в вітальню !!!», «Шикарна», «Вааааауууу ... Рівень чарівництва цього фото зашкалює», «Щаслива і красива!», - пишуть підписники.

Нагадаємо, Сергій Бабкін повідав про результати другої операції на очах і прогнозах лікарів.