Дружина Сергія Бабкіна показала себе в купальнику на відпочинку в Туреччині

Сергій Бабкін разом з дружиною і трьома дітьми вперше за два роки полетів на море. Місцем свого призначення зоряна сім'я обрала Туреччину. Дружина артиста похвалилася фігурою в купальнику.

Дружина Сергія Бабкіна показала себе в купальнику на відпочинку в Туреччині - today.ua

"Полетіли на море. Найближчі 2 тижні будемо надихати вас 50 відтінками синього!" - зазначила в публікації Сніжана Бабкіна.

У Інстаграм-сторіз директор і дружина харківського музиканта поділилася кадрами, знятими біля басейну. У кадрі актриса театру постала в цільному червоному купальнику з глибокими вирізами з боків. Дружина Сергія Бабкіна відмовилася від макіяжу, прикривши обличчя солом'яним капелюшком.

"Сьогодні був перший день нашої відпустки. Ми ніколи не відпочивали на початку червня. Трохи дивно, тому як немає спеки! І це теж звичка! І море ще не так сильно прогрілося. Але як здорово знаходити плюси в чомусь незвичному! Мені безумовно тут подобається! І завтра буде тепліше в усіх сенсах", - зазначила дружина Сергія Бабкіна.

На два тижні сім'я полетіла до Туреччини, зупинившись в 5-зірковому курортному готелі, де вартість за ніч стартує від 18 тисяч гривень. Дружина Сергія Бабкіна показала себе в купальнику на відпочинку в Туреччині Нещодавно в особистому акаунті в Інстаграм Сергій Бабкін опублікував фото зі своєю маленькою копією - дворічним сином Єлисеєм. Папа і син зображені в однакових плавальних шортах біля басейну.

"Наша маленька, чоловіча, космічна команда в однакових купальниках, вітає всіх з початком Літа! Твоя дитина - це Ти!! Ти - це твоя дитина!!!"

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Sergey Babkin.5nizza.Musician. (@babkin_official)

Нагадаємо, Сніжана і Сергій Бабкін відзначили 13-ту річницю таємного вінчання.