Дружина Сергія Бабкіна зізналася, як співак виїхав до Європи і чому покинув Україну

Після запровадження воєнного стану чоловікам призовного віку було заборонено виїзд за кордон. Також було опубліковано список представників сильної статі, які могли залишити територію України.

Дружина Сергія Бабкіна зізналася, як співак виїхав до Європи і чому покинув Україну - today.ua

Серед знаменитостей, які опинилися за кордоном, опинився Дмитро Монатик, Михайло Кацурін, а також Сергій Бабкін. Музикант був змушений із сім'єю евакуюватися з Харкова, який досі страждає від нападу російських військ. У Європі учасник гурту 5Nizza допомагає українським біженцям, волонтерам та робить усе, щоб покращити життя українців. Однак у Мережі на артиста впала хвиля хейту. Його звинуватили у боягузтві.

У коментарях можна було побачити такі повідомлення: "Нормально... Усі чоловіки повинні сидіти в Україні, а він спокійно їздить Європою...", "Ганьба!!! І він ще щось говорить" і "Боягуз, жалюгідний". Дружина Сергія Бабкіна зізналася, як співак виїхав до Європи і чому покинув Україну Дружина Сергія Бабкіна не стала терпіти такого ставлення до свого коханого, пояснивши, що музикант законно перетнув кордон, бо має трьох неповнолітніх дітей. До того ж на фронті чи в теробороні від нього мало толку, бо за останній рік він переніс три операції на очах, бо почав різко втрачати зір. Дружина Сергія Бабкіна зізналася, як співак виїхав до Європи і чому покинув Україну У відповідь хейтерам Сніжана Бабкіна написала:

"Людина щодня повинна приносити користь своїй країні. Яку користь приносите ви зараз, обливаючи лайном людину, яка щодня допомагає волонтерам, дитячим будинкам, перинатальним центрам, старим вижити! Задавайте собі питання щодня! Чим я був корисний сьогодні, зараз? І робіть все, що від себе залежить, щоб у нашій країні швидше настав світ! Світ, чуєте? А не ось це, чим ви тут займаєтеся!"

Нагадаємо, онук Віктора Ющенка виїхав з України: "Встало питання, а що далі".