Дружина Сергія Бабкіна знову обрізала волосся і похвалилася короткою стрижкою

Дружина Сергія Бабкіна похвалилася черговою зміною іміджу. Актриса вирішила взяти приклад зі свого відомого чоловіка, який досить часто експериментує над зовнішністю. Сніжана знову обрізала волосся, зізнавшись, що абсолютно не сумує за довгими локонам.

Дружина Сергія Бабкіна знову обрізала волосся і похвалилася короткою стрижкою - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм Сніжана Бабкіна опублікувала нове фото. Актриса театру і менеджер співака з'явилася в кадрі в світлих джинсах, чорному топі й білих кросівках. Проте вся увага публіки була, звичайно ж, прикута до її змін в зовнішньому вигляді.

"Вчора вирішила давай коротше. Сумую я за довгим волоссям? Ні !! Ні крапельки! Дякую моїм майстрам за легкість, оновлення, відчуття щастя і дівчачіства. Як вам мій боб?" - зазначила в публікації Сніжана.

Дружина Сергія Бабкіна значно вкоротила довжину волосся, а також зробила стильну в цьому році стрижку - боб. Шанувальники тепло прийняли зовнішні зміни учасниці шоу "Танці з зірками", підкресливши, що з такою стрижкою вона виглядає молодше і свіжіше.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Сніжана Бабкіна (@snezhana_babkina)

"І макіяж і зачіска вам шалено личасть", "Вам дуже йде", "Супер! Дуже вам йде цей боб", "Дівчинка, вас не впізнати! Прекрасна!", "Вам так в 200 разів краще", - пишуть користувачі .

Не оминув стороною і зміну іміджу дружини сам Сергій Бабкін. Харківський музикант і учасник групи 5'Nizza бурхливо відреагував на публікацію коханої.

Дружина Сергія Бабкіна знову обрізала волосся і похвалилася короткою стрижкою

Сам Бабкін величезний любитель поекспериментувати над зовнішністю. У його житті були і червоне, і зелене волосся, і пишна шевелюра і стрижка "під нуль". Він носив густу сиву бороду і легку неголеність. І у всіх образах музикант виглядав дійсно відмінно.

Нагадаємо, дочка Олі Полякової похвалилася короткою зачіскою.