Дружина Сергія Притули показала фото з хрестин їх молодшої дочки

Багатодітний батько Сергій Притула в неділю, 12 вересня, побував у церкві, де відбулося чарівне таїнство. Разом зі старшими дітьми і коханою дружиною успішний український шоумен хрестив свою молодшу спадкоємицю.

Дружина Сергія Притули показала фото з хрестин їх молодшої дочки - today.ua

Зірка шоу "Хто зверху", який нещодавно відзначив чавунне весілля і показав миле фото з дружиною, виглядав дуже щасливим в день хрестин доньки. Відповідними фотографіями поділилася з шанувальниками Катерина Притула. Жінка нечасто робить публікації, а тому фанати були у нестямі від щастя.

"Сьогодні дуже важливий день в нашій родині - хрестини Стефанії", - зазначила в публікації дружина Сергія Притули.

На першому фото можна побачити святкове частування - одноярусний рожевий торт з милими рожевими тапочками, і написом "Таїнство хрещення. Стефанія". На іншому знімку можна побачити шоумена в оточенні своєї родини, члени якої одягнені у все біле. Тут і старший син Сергія Притули від першого шлюбу - 13-річний Дмитро, і його дочка Соломія, якій в кінці липня виповнилося 4 роки. Дружина Сергія Притули показала фото з хрестин їх молодшої дочки Катерина Притула зачарувала своїм зовнішнім виглядом. Мила красуня-блондинка наділі довгу білу сукню з пишними прозорими рукавами і хустку.

Батьками закохані стали 25 травня - на світ з'явилася третя дитина Сергій Притула, і його молодша дочка з другою дружиною.

Нагадаємо, дружина Сергія Притули показала фото зі святкування дня народження старшої дочки.