Дружина Сергія Притули у купальнику показала романтичні фото з ведучим із відпустки у Мексиці

Сергій Притула відвіз свою кохану дружину напередодні її 37-річчя у романтичну відпустку. Пара чудово проводить час у Мексиці, на півострові Юкатан. З шанувальниками подружжя рідко ділиться барвистими літніми знімками.

Дружина Сергія Притули у купальнику показала романтичні фото з ведучим із відпустки у Мексиці - today.ua

Враховуючи, що Сергій Притула та Катерина Сопельник відпочивають поблизу культурного центру мая, вони просто не могли не відвідати відому піраміду Чичен-Іца, яка щороку приваблює величезну кількість туристів і є одним із семи чудес світу.

"Зібралися у відпустку. Дружина каже: "Хочу на піраміди". Прилетіли, дивимося. Каже: "То не те". Як догодити, вже не знаю! – жартома зазначив у публікації Сергій Притула.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Сергій Притула (@siriy_ua)

У кадрі дружина Сергій Притули постала у дуже красивій білосніжній сукні з вишитими на об'ємних рукавах квітами. Свій образ вона доповнила білими кедами, солом'яним капелюшком та протисонцевими окулярами. Шоумен був одягнений просто: у джинсові шорти, білу футболку та кеди.

Катерина Сопельник також показала рідкісне фото із чоловіком на сходах піраміди, а також знімок у купальнику з озера.

"Мексика, ти фантастична!", - зазначила дружина Прітули під фото.

Дружина Сергія Притули у купальнику показала романтичні фото з ведучим із відпустки у Мексиці Закоханим вдалося вирватися у відпустку лише удвох уперше за два роки. А все через те, що у травні 2021 року у пари народилася друга спільна дочка. Тільки після того, як мала підросла і її можна було залишити без мами, подружжя вирушило в подорож.

Нагадаємо, Сергій Притула показав рідкісне фото із дружиною у день її 37-річчя.