Дружина Віталія Кличка похвалилася інтер'єром свого будинку у Німеччині

47-річна Наталія Кличко не живе із чоловіком у Києві, де Віталій Кличко працює на посаді мера. Жінка залишилася в Німеччині, де колишній український боксер має власне житло. Так вона може бути ближчою до своїх дітей. Відомо, що дочка політика навчається у Голландії, молодший син – у Великій Британії, а старший у Києві.

Дружина Віталія Кличка похвалилася інтер'єром свого будинку у Німеччині - today.ua

Дружина Віталія Кличка дуже багато роботи проводить над собою. Крім того, що вона любляча мати, вона ще й духовний наставник. Разом зі своєю подругою Луїзою Наталія створила проєкт під назвою ЛуНа, щоб допомагати людям, досягати внутрішнього балансу та гармонії, возз'єднатися зі своєю правдою, внутрішньою красою та світом.

"У кожного з нас є свій ранковий або вечірній ритуал, і незалежно від того, з чого він складається, важливо те, що він приносить нам... Залишайтеся в гармонії з самим собою", — зазначила дружина Кличка у підписі.

Дружина Віталія Кличка похвалилася інтер'єром свого будинку у Німеччині У соцмережах Наталя Кличко поділилася із фанатами знімками, зробленими у її житлі. Жінка, яка нещодавно почала займатися музикою, опублікувала кадри із вітальні. Дизайн виконаний у східному стилі: особливу увагу привертає бар, на якому стоїть голова індійського бога Айяппа. Меблі підібрані в одному стилі на тонких золотих ніжках. Дружина Віталія Кличка похвалилася інтер'єром свого будинку у Німеччині Нагадаємо, 47-річна дружина Віталія Кличка без макіяжу похвалилася знімком зі свого будинку у Німеччині.