Дружина Влада Ями показала нову стильну зачіску їх спільного сина

Якщо у Влада Ями не вистачає ресурсу експериментувати над зовнішністю, то ось його дружина і навіть 5-річний син Леон радують публіку новими образами. Кохана успішного хореографа похвалилася оновленим іміджем їхнього спільного сина.

Дружина Влада Ями показала нову стильну зачіску їх спільного сина - today.ua

Те, що у зірки шоу "Танці з зірками" підростає підкорювач жіночих сердець, шанувальники зрозуміли вже дуже давно. Тривалий час Ліліана і Влад Яма приховували обличчя свого спадкоємця, а показавши його світу, привели публіку в захват.

Сором'язливий хлопчик тут же підкорив шанувальників своїх зіркових батьків і продовжує активно завойовувати популярність. Днями в Інстаграм-сторіз Ліліана Яма опублікувала кадри з салону, де майстри чаклували над її сином. У публіки дружина хореографа поцікавилася: "Може зробити зачіску як у тата?", - на що велика частина підписників відповіла категоричне "ні". Дружина Влада Ями показала нову стильну зачіску їх спільного сина Пізніше дружина Влада Ями показала, яку ж стрижку вони все-таки обрали для Леона, зазначивши:

"Такий дорослий з новою зачіскою".

У відомого українського хореографа дуже дружна і міцна сім'я. Любов всього свого життя Влад Яма зустрів ще у 2007 році, а в новорічну ніч 2014 року покликав Ліліану заміж. На таємній церемонії були присутні тільки найближчі. А через півтора року на світ з'явився їхній первісток - хлопчик Леон. Дружина Влада Ями показала нову стильну зачіску їх спільного сина У День батька, який відзначали по всьому світу, Ліліана Яма залишила дуже зворушливе послання своєму чоловікові: "Наш тато може все що завгодно. Навіть зірочку з неба. Спасибі за те, що ти завжди турботливий і люблячий. Ти - найкращий тато! І ми любимо тебе безмежно".

Нагадаємо, Влад Яма влаштував для дружини романтичну вечерю в Карпатах.