Дружина Влада Ями показала струнку фігуру на пляжі у Маямі

Влад Яма з дружиною і сином закінчують свій відпочинок в Маямі та насолоджуються останніми днями на пляжі. Дружина відомого українського танцюриста вперше за довгий час поділилася знімком в купальнику.

Дружина Влада Ями показала струнку фігуру на пляжі у Маямі - today.ua

У Інстаграм-сторіз Ліліана Яма опублікувала Селфі, на якому постала в роздільному червоному купальнику. Волосся танцівниця прибрала в гульку на маківці, а також не відмовилася від макіяжу, підкресливши свої красиві очі чорною підводкою. У публікації дружина Влада Ями розповіла про непередбачувану погоду в американському штаті та їх казковий відпочинок.

«Ми нарешті-таки на пляжі, тому що в цьому році в Маямі взагалі дуже непередбачувана погода. Вона в принципі непередбачувана, але в цьому році особливо. Наприклад, поки ми сьогодні збиралися на пляж, пішла злива, і через годину ось ми зараз вже тут: тепло, трохи хмаринки, але можна купатися і насолоджуватися», - зазначила Ліліана Яма.

Дружина Влада Ями показала струнку фігуру на пляжі у Маямі Дружина танцюриста також розповіла, що їхня подорож добігає кінця, і незабаром вони повернуться в Україну. Зоряна родина провела в США місяць відвідавши безліч цікавих місць і, за традицією, відсвяткувавши там день народження Ліліани.

«Насолоджуватися, тому що відпочинок наш вже добігає кінця. Потрібно повертатися додому в колишній ритм, працювати з новими силами», - уклала дружина Ями.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від VLAD YAMA (@vladyama_official)

Нагадаємо, Влад Яма показав, як відзначав день народження дружини в Маямі.