Дружина Володимира Остапчука сміливим фото показала лінії від засмаги

Володимир Остапчук та Христина Горняк давно повернулися з відпустки на Мальдівах, проте не перестають згадувати той прекрасний час. Дружина українського ведучого опублікувала дуже сміливе фото, показавши лінії від засмаги.

Дружина Володимира Остапчука сміливим фото показала лінії від засмаги - today.ua

У Інстаграм «танцюючий (а іноді й співаючий) нотаріус» опублікувала нове фото. Шанувальники зізналися, що залишилися під великим враженням від побаченого.

"Добрий вечір! Вибачте, що я до вас спиною, розвернутися не ризикнула! Навіщо мені 500 К підписників!!! ??»

На знімку дружина Володимира Остапчука відображена повністю оголеною, лежачи спиною до камери в ванні просто неба. Христина продемонструвала свою струнку фігуру, гарну засмагу і білі лінії від купальника. Фото зроблено на розкішній віллі на Мальдівських островах, де подружжя провело два тижні.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від kristygor (@kristygor)

«Колись мені розумна людина сказала: люди завжди будуть говорити!», «Вогню в стрічку», «Неймовірно естетичне фото. Засмага, відтінок, легкі промені. Ну кайф же»,« Біла смуга, яку ми заслужили», «Головне, що чоловік не проти таких фото на загальний огляд», «Та, що там розвертайся, що не парся», - відреагували підписники на публікацію Христини.

Чоловік її явно не проти, оскільки на публікацію дружини Вова відповів дуже непристойними смайликами. Дружина Володимира Остапчука сміливим фото показала лінії від засмаги Нагадаємо, Володимир Остапчук розповів, як ставиться до вакцинації від коронавірусу.