“Наречений і наречена“: солістка KAZKA похвалилася новим фото з партнером по “Танцям з зірками“

Солістка KAZKA Олександра Зарицька та її партнер із шоу "Танці з зірками" Юрій Мєшков не перестають підігрівати чутки про свій роман. Попри те, що вони вже як два тижні вилетіли із проєкту, їх продовжують бачити разом.

“Наречений і наречена“: солістка KAZKA похвалилася новим фото з партнером по “Танцям з зірками“ - today.ua

Під час зйомок чарівний хореограф-блондин розповів журналістам про стосунки з Олександрою Зарицькою. Він зізнався, що вони з різних світів, і щоб вийшли міцні та щасливі стосунки, він має постаратися: знайти роботу та заробляти на порядок, а то й два більше, ніж вона. Але чи це реально?

"Я дивлюся на все здраво і розумію, що може закінчитися ця історія. Ми з різних світів. Я живу в маленькому місті, треба переїхати до Києва, знайти ту справу, яка приноситиме достатньо коштів і буде просто на щабель або дві вище, щоб бути разом", - зазначив раніше Юрій Мєшков.

У цьому житті немає нічого нереального, і, мабуть, солістка KAZKA Олександра Зарицька вирішила допомогти своєму коханому. На цю мить її партнер з "Танців із зірками" активно з нею працює – вони разом їздять на концерти, і знімаються в кліпах.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від KAZKA (@kazka.band)

Днями в особистому акаунті в Інстаграмі співачка опублікувала чергове спільне фото з Юрою, що привело шанувальників у захват.

"Тилі тілі тісто наречений і наречена", "Які ж ви гарненькі. Дуже гарна пара", "Розкішні", "Які ж ви гарні", "Красива пара. Щастя вам", "Добре, що разом! Бажаю щастя, бережіть Любов ", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, солістка KAZKA Олександра Зарицька зізналася, які у неї стосунки з партнером по "Танцях із зірками" Юрієм Мєшковим: "Полюбила всім серцем".