Жінка-кішка: Тіна Кароль у чорному облягаючому вбранні підкреслила струнку фігуру

Українська співачка Тіна Кароль відрізняється великою любов'ю до вбрання, яке підкреслювало б її жіночність та апетитні форми. Навіть під час відвідування Хіросіми в день 77-ї річниці знищення від атомної бомби, зірка обрала приголомшливий образ.

Жінка-кішка: Тіна Кароль у чорному облягаючому вбранні підкреслила струнку фігуру - today.ua

Під час офіційного візиту до Японії з місією громадського посла виконавиця зустрілася із мером Хіросіми Юдзакі Хідехіко, який від імені японського народу передав слова підтримки Україні. На спільній прес-конференції Тіна Кароль наголосила, що будь-які загрози ядерної зброї неприйнятні у цивілізованому світі.

Разом з офіційними особами Тіна Кароль відвідала Меморіальний музей та Купол атомної бомби, відомий як Меморіал світу. Співачка поклала квіти до Кенотафа загиблих, зазначивши: "Це настільки сумно, настільки вбиває серце, що складно підібрати слова".

Жінка-кішка: Тіна Кароль у чорному облягаючому вбранні підкреслила струнку фігуру На публіці вона з'явилася у стриманому, але ефектному вбранні. Її вибір пав на звичайну облягаючу чорну водолазку, чорні облягаючі штани з розрізами спереду, що візуально подовжило ноги, і в лакових туфлях на підборах – нагадавши образ Жінки-кішки. Жінка-кішка: Тіна Кароль у чорному облягаючому вбранні підкреслила струнку фігуру Співачка залишила волосся розпущеним, а в макіяжі підкреслила губи яскравою червоною помадою.

Нагадаємо, Олексій Суханов та Володимир Завадюк засудили слова Ірини Федишин про грішників із ЛГБТ: "Може краще помовчати".