Жіноча стрижка блант боб: наймодніша зачіска 2022 року чудово молодить

Ідеально прямий боб став наймоднішою стрижкою в новому році. Зачіска підходить жінкам будь-якого віку та з будь-якою формою обличчя, головне, правильно підібрати довжину. Складного укладання така стрижка не вимагає.

Жіноча стрижка блант боб: наймодніша зачіска 2022 року чудово молодить - today.ua

Універсальна жіноча стрижка блант боб або прямий боб – це лаконічна, стильна і водночас проста зачіска. Відмінною рисою прямого боба є рівний, як під лінійку, нижній зріз. Довжину стрижки прямий боб можна підбирати під особисті уподобання та тип обличчя.

Найбільш актуальними у 2022 році будуть зачіски довжиною до підборіддя, до плечей або нижче. Чим довший блант боб, тим жіночнішою виглядає зачіска. Укорочені варіанти стрижки підходять для юних красунь або старших панночок, які віддають перевагу спортивному стилю в одязі. Жінкам із круглим типом обличчя варто звернути увагу на прямий боб завдовжки нижче підборіддя. Жіноча стрижка блант боб: наймодніша зачіска 2022 року чудово молодить Універсальність блант боба полягає в тому, що стрижка не вимагає частих походів у перукарню і не передбачає будь-яких обмежень укладання. Ви можете просто висушити і розчесати волосся, щоб виглядати надзвичайно, а можете накрутити пасма на бігуді, підкрутити кінчики всередину або назовні, зробити прикореневий об'єм або прикрасити зачіску красивою шпилькою. Стрижка прямий боб дозволяє жінкам щодня створювати нові образи.

Дізнайтеся також, кому підходить модна в 2022 стрижка багатошаровий боб. Як підібрати зачіску, щоб вона молодила та підкреслювала жіночність?