Жіноча стрижка боб-каре за типом обличчя: правила підбору та фото

Автор: Шевченко Лилия

Витончена та універсальна жіноча стрижка боб-каре підходить всім жінкам без винятку. Головне, правильно вибрати довжину та фактуру зачіски.

Жіноча стрижка боб-каре за типом обличчя: правила підбору та фото - today.ua

Власницям овальної форми обличчя стрижка боб-каре підходить ідеально. Зробити образ ще більш привабливим і гармонійним дозволить довгий чи короткий боб, гладкий чи пишний, з чубчиком та без. Словом, для вас жодних обмежень немає.

Врівноважити риси витягнутого овалу обличчя допоможе укорочений та пишний боб-каре. Стрижка додатково додасть об'єму шевелюрі, що вкрай важливо для дівчат з рідким і тонким волоссям. Жіноча стрижка боб-каре за типом обличчя: правила підбору та фото Панянкам з круглим обличчям слід віддати перевагу стрижці лонг боб. Це подовжений варіант зачіски, що візуально зробить обличчя більш вузьким і наблизить до ідеального овалу.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Укорочений боб-каре довжиною приблизно до підборіддя – чудовий вибір для дівчат, овал обличчя яких нагадує квадрат. Легка драбинка біля обличчя та асиметричний чубчик чудовим чином перетворять вас на королеву краси. Жіноча стрижка боб-каре за типом обличчя: правила підбору та фото При виборі стрижки боб-каре слід враховувати як форму обличчя, так і густоту волосся. Щоб не помилитися з підбором зачіски, обов'язково проконсультуйтеся з досвідченим стилістом або перукарем, які допоможуть зробити правильний вибір.

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Дізнайтеся також, яка жіноча стрижка надає об'єму волоссю будь-якої довжини.