Жіноча стрижка мікробоб: як підібрати зачіску за типом обличчя, щоб виглядати молодшою

У зимовому сезоні 2021-2022 років на вершині популярності буде чарівна жіноча стрижка мікробоб. Зачіска підходить для власниць короткого волосся, які хочуть виглядати модно, стильно і років на 10 молодше.

Жіноча стрижка мікробоб: як підібрати зачіску за типом обличчя, щоб виглядати молодшою - today.ua

Щоб стрижка мікробоб виконувала свої функції візуального омолодження, потрібно правильно підібрати її за формою обличчя. Якщо вибір зроблено правильно, то зачіска зробить жіночий образ більш благородним та витонченим.

Жіноча стрижка мікробоб ідеально підходить жінкам із овальною формою обличчя. Ви можете сміливо експериментувати з формою та текстурою укладання, приміряти різну довжину волосся. У будь-якому випадку володарки овального обличчя виглядатимуть розкішно та молодо з такою стрижкою. Жіноча стрижка мікробоб: як підібрати зачіску за типом обличчя, щоб виглядати молодшою Візуально витягнути кругле обличчя і наблизити його до овалу дозволить стрижка мікробоб з подовженими пасмами біля обличчя. Завивати волосся, надаючи їм об'єму не потрібно, це візуально зробить обличчя ще ширшим. У цьому випадку краще обійтися без чубчика або зробити модний в новому сезоні чубчик-шторку.

Мікробоб для дівчат, форма обличчя яких нагадує прямокутник, має бути коротким та об'ємним. Якщо у вас від природи кучеряве волосся, то така стрижка вам ідеально підходить.

Дізнайтесь також, як підібрати стрижку лонг боб. Зачіска підходить всім жінкам, головне, правильно вибрати форму стрижки.