Жіночі зачіски, які відлякують чоловіків

Намагаючись висловити свою індивідуальність, створити унікальний стиль та образ, жінки повинні пам'ятати, що деякі зачіски буквально відлякують чоловіків. Деякі стрижки та укладання здаються хлопцям дивними та безглуздими.

Жіночі зачіски, які відлякують чоловіків - today.ua

Стрижка під хлопчика або "їжачок" – це, мабуть, найнепридатніша для жінок зачіска, на думку чоловіків. За визнанням багатьох представників сильної половини людства, "їжачок" зовсім не прикрашає жінку, а робить її образ дивним і відлякуючим.

Пучок – дуже модна в останні роки зачіска цілком подобається чоловікам, але тільки якщо він не розташовується на самій маківці. В цілому, треба визнати, що вигляд злегка розпатланого укладання хлопцям абсолютно не подобається, дівчина з такою зачіскою здається неохайною і недоглянутою.

Жіночі зачіски, які відлякують чоловіків Дреди – це безумовно сміливо та незвично, але зовсім не привабливо для чоловіків. Сюди ж можна віднести афрокучері, на думку хлопців, гармонійно дрібні кучері виглядають тільки на тих дівчат, яких ними обдарувала природа. Якщо жінка у перукаря завиває пряме волосся в "спіралі", це виглядає не дуже. Жіночі зачіски, які відлякують чоловіків Перебір із засобами для укладання, коли на дотик волосся жінки нагадують пластик або дріт, а також велика кількість шпильок, резинок та інших аксесуарів чоловіків не приваблює зовсім.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про жіночі зачіски, які не актуальні у 2022 році.