Жіночі зачіски на осінь: три варіанти красивого укладання волосся своїми руками

В осінній період зачіска має бути зручною, але красивою та привабливою. Кожній жінці хочеться бути помітною на тлі сірої та похмурої погоди. Пропонуємо вам взяти на озброєння три укладання, які підійдуть жінкам будь-якого віку.

Жіночі зачіски на осінь: три варіанти красивого укладання волосся своїми руками  - today.ua

Зачіска з хусткою або шарфом

У даному випадку хустка не виконуватиме функцію головного убору, це яскравий осінній аксесуар, який замінить набридлі гумки та шпильки. Зберіть волосся в низький хвіст, зафіксуйте тонкою гумкою, а зверху зав'яжіть красиву хустку.

Аксесуар найкраще підібрати в тон сумочці, щоб образ вийшов гармонійнішим.

Жіночі зачіски на осінь: три варіанти красивого укладання волосся своїми руками Укладання на бік

У моді недбалі та пишні зачіски, тому не варто надто багато сил витрачати на укладання. Ваша зачіска має виглядати максимально природною. Накрутіть волосся на великі бігуді, потім розчешіть пасма і зачешіть волосся на бік.

Жіночі зачіски на осінь: три варіанти красивого укладання волосся своїми руками Високий хвіст

Ідеальна зачіска для жінок, які восени носять куртки та пальта з високим коміром або капюшоном. Накрутіть волосся на бігуді, зберіть у високий хвіст і нетуго зафіксуйте резинкою. Додаткових прикрас таке укладання не вимагає. Жіночі зачіски на осінь: три варіанти красивого укладання волосся своїми руками Дізнайтесь також, кому підійде стрижка флоб - головна зачіска трендова осені 2021 року.