“Жесть“: дружина Сергія Бабкіна показала оголене фото у снігу

За традицією, зіркова сім'я Сергія Бабкіна відзначає Хрещення за всіма правилами. Харківський музикант обов'язково пірнає в ополонку, а всі його рідні гріються в лазні, а потім вибігають у двір і стрибають у кучугуру. І цей рік не став винятком.

“Жесть“: дружина Сергія Бабкіна показала оголене фото у снігу - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм Сергій Бабкін опублікував знімок з купелі, в яку він занурюється чи не цілий рік, і побажав своїм підписникам:

"З Хрещенням, Дорогі! Міцної Віри, Кришталево чистих Думок, Барвистості у всіх Ваших Проявах! Будьте здорові".

А ось дружина успішного музиканта зайшла далі і поділилася абсолютно оголеною фотографією, сидячи в снігу на території свого будинку. Сніжана прикрила все найпотаємніше банним віником, розпустила волосся і відмовилася від макіяжу.

"З Хрещенням, дорогі! Чистого неба над головою, світлої радості, нескінченного щастя, здоров'я міцного вам і вашим сім'ям!!! Нехай ваш внутрішній дух буде бадьорим!" – зазначила у публікації дружина Сергія Бабкіна.

Шанувальники приєдналися до вітань, а також захопилися традиціями родини Бабкіних, але знайшлися й ті, хто розкритикував рішення Сніжани опублікувати таке фото.

"Як завжди - оригінальна!!!", "Фото шикарне", "Класна, снігова Снєжа", "Вас дивляться діти, батьки....", "Красива жінка, але такі фото виставляти, жесть", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, Сергій Бабкін ніжно привітав прийомного сина із 15-річчям.