“Живий“: Марічка Падалко поділилася своїми переживаннями за чоловіка, який служить у теробороні

Автор: Анастасия Березовская

Відома українська ведуча Марічка Падалко одружена з колишнім журналістом, нардепом Єгором Соболєвим, який задовго до 24 лютого розумів, що буде війна. Саме тому він почав відвідувати спеціальні навчання для територіальної оборони, де зараз служить, захищаючи свою сім'ю та український народ.

“Живий“: Марічка Падалко поділилася своїми переживаннями за чоловіка, який служить у теробороні - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм Марічка Падалко опублікувала фото чоловіка з навчань, написавши про те, як їй важко змиритися з тим, що її чоловік щодня ризикує своїм життям.

"Люблю, переживаю і вірю в перемогу. Я не знаю, як витримують жінки, у яких чоловіки роками на фронті. Як можна відволікатися від думок «чи живий», не дивитися постійно в телефон, не перевіряти, коли востаннє був в мережі. Мені цей тиждень здається вічним. Єдина можливість відволіктися - це робота. І коли приходить смс «все добре» - це ніби вчергове виграв лотерею, в якій не планував брати участь", - зазначила в публікації телеведуча.

Марічка Падалко наголосила, що її чоловік ще влітку відчував, що бути війні, а вона не хотіла про це говорити та думати.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Марічка Падалко (@marichkapadalko)

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Ми сильно сварилися через це. Мене бісила закупка спальників для родини, необхідних запасів для тривожної валізки, я хотіла думати зовсім про інше.... "Війна? - Я подумаю про це завтра". Добре, що Єгор подумав про це вчора, і ми були готові, - зауважила Марічка Падалко. - Мої друзі, які теж скептично ставилися до Єгора закликів готуватися, тепер питають, "а що каже Єгор?" Тому скажу, що він каже, що Україна неодмінно переможе!!!".

Нагадаємо, Антон Птушкін з українськими блогерами та зірками звернулися до колег з Росії: "Не мовчіть!"