Життя в одній валізі: Оля Цибульська розповіла, як тікала з сином від війни

Українська співачка Оля Цибульська в перший день війни втекла з Києва, і вже майже три місяці перебуває в культурній столиці країни. Мабуть, тільки-но відійшовши від шоку, артистка вирішила розповісти, як рятувалася від ракет і бомб, які обрушилися на місто 24 лютого.

Життя в одній валізі: Оля Цибульська розповіла, як тікала з сином від війни - today.ua

"Життя вмістилося у одну валізу. Склалось дуже швидко. За 10 хвилин. 10 хвилин, що були на збори, доки ми тікали з дому, взявши сина, документи і їжу", - зазначила Оля Цибульська.

Артистка зізналася, що війна змусила її швидко попрощатися з усім, що вона кохала. Зрозуміла, що щастя – бути поруч із тим, кого ти любиш, мати можливість почути чи побачити рідних. А також війна навчила відчувати затишок і будинок там, де ти зараз.

"Навіть якщо за сотні кілометрів від дому, як ми з сином, і не знаєш коли повернешся. Чи взагалі втратив житло як мої батьки і не знаєш куди повернешся. Ми в Україні. Вдома. Я так хочу, щоб усі повернулися у свої рідні міста та села... І живемо ми всі як ніколи: тут і зараз", - наголосила Оля Цибульська.

Нагадаємо, солістка KAZKA Олександра Зарицька розповіла про зруйнований росіянами будинок в Ірпені: "Забрали батареї, машину побили сокирою".