Злата Огневич показала маму, на яку схожа як дві краплі води

Злата Огневич народилася в Мурманську, а після переїхала до Криму. Вступив до Національного авіаційного університету в Києві, артистка більше не покидала столицю, де і побудувала свою успішну музичну кар'єру.

Злата Огневич показала маму, на яку схожа як дві краплі води - today.ua

Завдяки батькам, які її підтримували, нова "Холостячка" Злата Огневич стала солісткою Державного ансамблю пісні і танцю Збройних сил України і представляла Україну на "Євробаченні 2013".

Зовсім недавно Злата Огневич розповіла, що їй вдалося, нарешті, забрати своїх батьків з Криму. Тепер Галина Василівна та Леонід Григорович живуть під Києвом. В особистому акаунті в Інстаграм-сторіз співачка поділилася рідкісними кадрами з мамою, на яку дуже схожа.

"Мама всім передає привіт. Подумала, що мами давно не було в сторіз. Мама, ти де пропадала? Прибігла, хвостиком махнула, і вже тут", - зазначила в ролику Злата Огневич

Злата Огневич показала маму, на яку схожа як дві краплі води В цей же день в особистому акаунті Злата Огневич опублікувала нове фото, з дуже інтригуючим підписом:

"Залишу це фото тут, як нагадування про особливий день і моєї осені".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ZLATA OGNEVICH (@ zlata.ognevich)

Шанувальники стали гадати, що ж такого особливого сталося в цей день. Можливо, Злата Огневич познайомила батьків зі своїм обранцем - переможцем проєкту "Холостячка", а може навіть отримала пропозицію руки і серця.

Нагадаємо, Злата Огневич в коротеньких шортах похвалилася знімком з Кіпру.