Злата Огневич роздяглася для спекотної фотосесії у пінній ванні

Зовсім недавно Злата Огневич зізналася, що багато років намагалася подобатися всім. Вона виглядала так, як вимагало суспільство, і чинила так само. Але зараз вона вірна собі та вільна робити те, що хочеться саме їй.

Злата Огневич роздяглася для спекотної фотосесії у пінній ванні - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм зірка стала все частіше ділитися відвертими фото та відео. Цього разу нова "Холостячка" Злата Огневич повністю роздяглася заради ефектної фотосесії. На виконавиці не було абсолютно нічого, окрім стильних сріблястих сережок та яскравого макіяжу.

Головна героїня другого сезону романтичного проєкту "Холостячка" залізла у пінну ванну та позувала для фотографа. Артистка похвалилася своєю красивою стрункою фігурою, гладкою шкірою без вад і пишними грудьми.

"Уявимо, що немає умовностей, і Ви можете займатися з улюбленим партнером усім, чого душа бажає! Я зараз саме про розваги, а не спільний бізнес, планування, розподіл обов'язків, обговорення поїздки до батьків, виховання дітей тощо – відзначила у публікації Злата Огневич. - Дорослим теж можна мріяти, взагалі - ВСЕ можна, що робить тебе щасливим. А дуріти потрібно не тільки дітям, а й дорослим!"

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ZLATA OGNEVICH (@zlata.ognevich)

У своїй світлині співачка розповіла, щоб вона хотіла зробити разом зі своїм коханим – переможцем шоу "Холостячка" (ім'я якого ми дізнаємось зовсім скоро). А саме: влаштувати повномасштабну битву подушками, поїхати до Амстердаму, розіграти сцену з улюбленого фільму чи серіалу, дати хлопцеві косметику та подивитися, як він нафарбує, зняти фільм про стосунки, провести цілий день у парку атракціонів тощо.

Нагадаємо, Злата Огневич випадково показала переможця проєкту "Холостячка-2".