Злата Огнєвіч випадково показала переможця проєкту “Холостячка-2“

Величезний ажіотаж викликало нове фото, яке потрапило до Мережі. Шанувальники впевнені, що на знімку знято Злату Огнєвіч зі своїм обранцем на романтичному реаліті-шоу "Холостячка-2".

Злата Огнєвіч випадково показала переможця проєкту “Холостячка-2“ - today.ua

У п'ятницю світ побачив дев'ятий випуск проєкту, в якому участь Дмитра Шевченка – головного претендента на серці української співачки, опинилося під загрозою. Підприємець ледь не покинув шоу, але Злата Огневич зізналася, що у нього до нього зароджуються сильні почуття, і вона поки що не готова розлучатися з ним.

Численні шанувальники реаліті "Холостячка-2" впевнені, що саме Діма виграє, і що саме зараз з ним виконавиця ховається, адже у реальному житті шоу було знято кілька місяців тому, і Злата Огнєвіч свій вибір зробила.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ZLATA OGNEVICH (@zlata.ognevich)

Саме тому нове фото, опубліковане співачкою в особистому обліковому записі в Інстаграм, навело дуже багато галасу. На чорно-білому знімку знято дівчину, дуже схожу на Злату, а її ніжно цілує чоловік, дуже схожий на Дмитра Шевченка. Шанувальники тут де почали тріумфувати, радіючи, що артистка зробила правильний вибір.

"Чому він так схожий на Діму", "Ну такий спойлер, навіщо?", "Я за Діму", "Блін, це не Макс", "Це ви та Діма, тепер відомо, хто стане переможцем шоу", - пишуть шанувальники.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Дмитра Шевченка (@dmitrij_sheff)

Однак уважні підписники зауважили, що артистка просто опублікувала фото фотографа з абсолютно іншими людьми:

"Та це навіть не Злата, вона просто взяла роботу у фотографа!", "Люди бачать тільки те, що хочуть бачити", "Це взагалі не Злата", "Якби це був Діма, мені здається, цього фото тут би не було ...банально якось для проєкту".

Але ж вона не дарма обрала саме те фото, на якому чоловік найбільше схожий на Діму – фаворита "Холостячки"?

Нагадаємо, Злата Огневич у мереживній білизні здивувала сміливими фото: "Ваш чоловік не проти?"