Злата Огневич в коротеньких шортах похвалилася знімком з Кіпру

Злата Огневич все ще шукає любов на проєкті "Холостячка-2", головною героїнею якого вона стала. Чоловіки йдуть на все, щоб завоювати її розташування, а вона не проти проявити на них враження цікавими нарядами.

Злата Огневич в коротеньких шортах похвалилася знімком з Кіпру - today.ua

У п'ятому випуску реаліті-шоу "Холостячка" Злата Огневич разом з Дімою і Андрієм вирушила на Кіпр, де відбулося їхнє побачення. Атмосфера була дуже романтичною, і розташування співачки зміг домогтися Дмитро Шевченко зі Львова.

В особистому акаунті в Інстаграм успішна українська артистка опублікувала фото з Кіпру, зроблене за лаштунками зйомок. Вона побувала в Археологічному парку, де розташовані руїни древніх гробниць, фортець, театрів і вілл. У кадрі Злата Огневич постала в помаранчевому комбінезоні з коротенькими шортиками, похвалившись своїми стрункими підкачати ніжками. Образ виконавиця завершила білою сорочкою, кедами і солом'яним капелюхом.

"Хочу в літо! Хочу до морів-океанів! Відчуваю гостру нестачу подорожей, яку незабаром заповню", - зазначила в публікації Злата Огневич.

Шанувальники розсипалися в компліментах, а також стали гадати, кого ж вибрала на проєкті співачка.

"Реально красива", "Це ж Саша фотографував?", "Ви неперевершена", "Як завжди на висоті", "Злата ви дуже красива, чарівна я бажаю вам знайти свою любов на все життя і бути найулюбленішою і щоб у вас від любові були крила", "А мені шкода, що Саша поліцейський пішов. Він і Діма найцікавіші", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, Злата Огневич в сітчастій білизні привела в захват фанатів: "Ніжна кішечка".