Злату Огневич помітили на прогулянці з ексучасником “Холостячка-2“

Злата Огневич за крок від вибору переможця романтичного проєкту "Холостячка-2". На співачку чинять тиск з усіх боків, але вона вважає за краще довіряти своєму серцю, а не думці більшості.

Злату Огневич помітили на прогулянці з ексучасником “Холостячка-2“  - today.ua

Минулої п'ятниці успішна українська співачка відправила додому улюбленця своєї мами та численних глядачів - співзасновника експортно-імпортної компанії та салону краси Максима Тарапату. Проте днями Злату Огневич та бізнесмена помітили на прогулянці у Києві.

Після того, як в 11 випуску в проєкт "Холостячка" повернувся фаворит шоу Роман Свечкоренко, який, мабуть, вирішив усі питання з приводу розлучення, шанувальники були впевнені, що саме психолог виграє шоу. Ймовірно, так і сталося (адже проєкт відзнятий кілька місяців тому), але вже після цього Злата Огневич, можливо, передумала і повернулася до учасника, що вибув раніше, – Макса Тарапати.

Річ у тому, що виконавицю та бізнесмена помітили на прогулянці у Києві. Хоч вони й не трималися за руку і не обіймалися, але чутки про їхнє возз'єднання з'явилися. Звичайно, на відео точно не видно, що це Злата та Макс. Але того ж дня у своїх особистих акаунтах у соцмережах вони поділилися кадрами в такому ж одязі як у ролику.


Злата Огневич була одягнена у світло-коричневе пальто та синю водолазку, залишивши своє кучеряве волосся розпущеним, а Максим Тарапата – у чорне пальто та кофту. Злату Огневич помітили на прогулянці з ексучасником “Холостячка-2“ Злату Огневич помітили на прогулянці з ексучасником “Холостячка-2“ Нагадаємо, батько Злати Огневич відверто розповів, чому 35-річна співачка не має дітей.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua