“Знаменитий бандеромобіль“: Сергій Притула показав всюдихід, куплений для допомоги українській армії

У промовах російської влади, яка "виправдовує" війну в Україні, звучало багато безумства, включаючи наявність у країні біологічної зброї, божевільних фашистів, які роз'їжджають на бандеромобілях, і обмежують російськомовне населення. Щоб хоч одне зі сказаного божевілля стало правдою, український шоумен Сергій Притула став закуповувати на потреби армії спеціальні машини-всюдиходи.

“Знаменитий бандеромобіль“: Сергій Притула показав всюдихід, куплений для допомоги українській армії - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм зірка шоу "Хто зверху" опублікував фото біля того самого "знаменитого бандеромобіля" (звісно ж, це жарт).

"Це всюдихід-амфібія, і він вже їздить на наших позиціях. Змішує з болотом залишки елітних підрозділів декласованої армії країни-історичної помилки, - зазначив Сергій Притула. - Ми купили його завдяки вам, бо ви переказуєте кошти на рахунки мого фонду. Хочете, щоб подібних приколів було більше у Збройних Сил найгостиннішої країни в світі? Кидайте гроші на рахунки в пості. Підтримуйте нашу армію".

У кадрі Сергій Притула знято з розкішним квадроциклом на чотирьох масивних колесах, який пройде абсолютно скрізь.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Сергій Притула (@siriy_ua)

"Це і є той знаменитий бандеромобіль?", "Кідала, кидаю і буду кидати на бандеромобіль", "Сергію, я пишаюся вами. З такими патріотами ми точно переможемо", "Спасибі велике твоїм батькам за виховання такої людини", - пишуть фоловери у коментарях.

Нагадаємо, Олена Зеленська подякувала Польщі за допомогу українським біженцям: “Стали нашим тилом“.