Золотий повний місяць 2021: українцям розповіли, коли відбудеться фатальне липнева повня

Золотий повний Місяць в кінці липня відкриває величезні можливості для кожної людини. У день повного Місяця можна повністю змінити життя, правда, якщо діяти не правильно, то є шанс все зіпсувати.

Золотий повний місяць 2021: українцям розповіли, коли відбудеться фатальне липнева повня - today.ua

Золота повня в різних країнах носить назву Грозова, Оленяча, Медова, Фатальна. У 2021 року воно відбудеться в суботу, 24 липня. Важлива астрономічна подія триватиме кілька днів і дозволить почати життя з чистого аркуша, але за умови виконання всіх правил.

У періоди Фатального Місяця емоції буквально зашкалюють, головне, що потрібно зробити людині, це тримати себе в руках і не давати волі негативним почуттям.

Золотий Місяць - складний час для людей зі зниженим артеріальним тиском. З самого ранку вас може переслідувати занепад сил, підвищена сонливість і апатія. Чашечка ароматного чаю або кави, контрастний душ і прогулянки на свіжому повітрі допоможуть повернути хороше самопочуття. Золотий повний місяць 2021: українцям розповіли, коли відбудеться фатальне липнева повня У період Грозового повного Місяця не можна брати і давати гроші в борг, сперечатися і конфліктувати, стригти волосся і нігті, важко працювати. Фахівці рекомендують переосмислити свої життєві цінності і пріоритети, залишити тільки ті, які приносять користь вам і оточуючим. З усім іншим "сміттям" краще розпрощатися.

Будуйте плани на майбутнє і загадувати бажання, Золотий Місяць допоможе швидко досягти цілей і реалізувати мрії.

Дізнайтеся також про три сильні магнітні бурі, які обрушаться на Землю до кінця літа 2021 року.