Золоті яйця і комоди: в Мережі показали будинок Дмитра Гордона

Відомий український журналіст Дмитро Гордон живе в заміському будинку, від якого так і віє розкішшю і багатством. Елітний особняк, розташований за 30 хвилин їзди від центра Києва, став справжньою фортецею для кореспондента. У ньому важкі двері, вежа зі сходами, просторі кімнати, дорога обробка, та й взагалі все в дусі "дорого-багато".

Золоті яйця і комоди: в Мережі показали будинок Дмитра Гордона - today.ua

Дім Дмитра Гордона дуже нагадує його офіс: в ньому шкіряні крісла, перламутрові люстри у формі мушель, а стіну прикрашають фотографії з відомими особистостями. Головна кімната в особняку - це камінний зал, де журналіст усамітнюється зі своїми запрошеними співрозмовниками. В їдальні довгий обідній стіл, де проходять вечірки і зустрічі. З розваг в його житлі є сауна, більярд і тренажерний зал.

В особистому акаунті в Інстаграм дружина Дмитра Гордона показала одну з кімнат. У просторому залі з вікнами на всю стіну можна побачити дуже багато дзеркал і засклених дверей, які ще більше візуально розширюють простір. Тут стоїть великий плазмовий телевізор, де сім'я любить поспівати караоке.

View this post on Instagram

Публікація від Alesia Batsman (@alesiabatsman)

У великому залі кілька зон з затишними диванами, розкішний чорний рояль, золоті комоди і шафи, затишні крісла і безліч різних дрібничок, на кшталт золотих яєць, фруктів та кубків. Золоті яйця і комоди: в Мережі показали будинок Дмитра ГордонаЗолоті яйця і комоди: в Мережі показали будинок Дмитра Гордона Нагадаємо, дружина Дмитра Гордона похвалилася пишним бюстом відпочинку в Дубаї: "Парне молоко".