Анна Сєдокова вийшла заміж втретє: що відомо про новий шлюб зірки

Автор: Марченко Любов

Співачка Анна Седокова втретє вийшла заміж. Про новий шлюб зірки стало відомо лише через два тижні після того, як його бло укладено. Але й так Сєдокова і її третій чоловік Яніс Тімма не хотіли сповіщати про це. Але так вже вийшло, що молодят запросив на своє шоу Іван Ургант, і вони змушені були розповісти про свій шлюб.

Анна Сєдокова вийшла заміж втретє: що відомо про новий шлюб зірки - today.ua

"Так, ми вже одружилися. Я більше не наречена. Ми взагалі нікому не хотіли розповідати. Ми вирішили просто розписатися і відзначити в сімейному колі. А тут ви запросили і я сказала:" Яніс, ну може, розповімо Івану? ", - поділилася Сєдокова своїм новим сімейним щастям.

Анна Сєдокова вийшла заміж втретє: що відомо про новий шлюб зірки Подейкують, що зірку та її бойфренда, які живуть разом ще з літа минулого року, підштовхнула до шлюбу її вагітність. Якщо це так, то в Анни це вже буде четверта дитина. Трьом своїм попереднім чоловікам співачка "дарувала" по малюку.

Ну і мабуть, з Янісом Тіммою повторюється та сама історія. До речі, третій чоловік молодше від Анни на 9 років, проте це не заважає їхньому союзу, і виглядає пара чудово.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

28-річний латвійський баскетболіст Яніс Тімма, який нині грає за команду "Хімки", вже був одружений, і в нього є маленький син. Однак це не завадило йому зв'язати своє життя з Анною.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На одруженні, яке відбулося 6 вересня, були тільки найближчі люди - донька співачки Аліна і син Гектор. Середульшої дочки, 9-річної Моніки, не було. Дівчинка живе зі своїм батьком за океаном. Анна каже, що вони з Янісом зовсім не хотіли розголошувати історію зі своїм шлюбом.

До речі, Анна Сєдокова якось розповіла, що в молодості балувалася сексом на трьох. Нібито вона займалася цим під час своєї роботи в групі ВіаГра. Причому чоловіки в цій "груповусі" не брали участі, лише дівчата.