Астролог назвала Знаки Зодіаку, яким серпень принесе щастя в коханні, - гороскоп

Серпень - місяць прощальних літніх вечорів і чарівних зорепадів, під які так легко загадуються бажання. Метеорний потік Персеїд, який наша планета завжди перетинає у цю пору, подарує землянам багато здійснених бажань. Не випадково астролог Елеонора Гінсбург виділила цілих вісім знаків Зодіаку, яким цей останній місяць літа повинен принести удачу в коханні.

Астролог назвала Знаки Зодіаку, яким серпень принесе щастя в коханні, - гороскоп - today.ua

Серед серпневих щасливчиків вона виділила Овнів, Тельців, Близнюків, Раків, Дів, Скорпіонів, Козерогів і Риб. Це не означає, що іншим чотирьом знакам вік щастя в коханні не бачити. Однак це красиве і світле почуття, ймовірно, відповість їм взаємністю вже на початку осені.

А в серпні справжніми фаворитами бога кохання будуть Овни. Гороскоп показує, що вони протягом усього місяця будуть буквально купатись у променях взаємного міцного почуття.

Вельми щасливими в романтичних стосунках будуть і Тельці. Цьому знаку особливо пощастить у зміцненні вже існуючих відносин. Хоча й нове почуття, що зародились у  зорепадову пору, також буде взаємним і міцним.

Близнюки поринуть у любовну лихоманку ближче до кінця місяця. Почуття, що нахлине під завісу літа, охопить їх з такою силою, що часом потрібно буде себе стримувати, щоби хоч іноді повертатися в світ, де існує робота, комунальні платіжки і лихе начальство. Астролог назвала Знаки Зодіаку, яким серпень принесе щастя в коханні, - гороскоп А ось Раки зможуть у цей місяць не тільки насолодитися коханням, але й скріпити свої відносини шлюбними узами. Шлюб, укладений між закоханими у серпні, обіцяє бути міцним і щасливим.

Представиться нагода реанімувати забуте хвилювання в крові і Дівам. В якийсь час ви вже намагалися поставити хрест на романтичних стосунках і клялися не шукати кохання. Однак воно само вас знайде, і знову розбудить найсвітліші мрії.

Останній місяць літа буде овіяний романтикою і для Скорпіонів. Люди, що народилися під цим знаком, можуть саме в цьому місяці зустріти свою людину, який розбудить в вас сильне і трепетне почуття. Взагалі, серпень обіцяє стати для цього знака Зодіаку дуже романтичним.

А ось Козероги потраплять у вир бурхливого почуття, якиму практично неможливо буде протистояти. Вам не залишать вибору. Все оберуть і вирішать за вас. Втім, це не той випадок, коли ви будете відчайдушно опиратися і відстоювати межі особистого простору. Його просто не залишиться. Весь простір стане загальним для двох.

У законаних Риб все буде складатися ідеально. У вас є шанс зміцнити те, що вже є, і знайти те, про що мріяли. Не виключено, що ваші серпневі відносини увінчаються зародженням нового життя. Але ж це так чудово!

Нагадаємо, астрологи також дали раду всім знакам Зодіаку, як краще худнути за гороскопом.

ДЖЕРЕЛОmk.ru