Близька родичка Софії Ротару показала, яка у зірки хороша генетика: “З кожним роком все красивіше“

Близька родичка Софії Ротару показала, яка гарна генетика у сім'ї зірки. Судячи по знімках і відео, які потрапляють в інтернет, родичі Софії Михайлівни, як і вона сама, виглядають напрочуд гарно і молодо.

Близька родичка Софії Ротару показала, яка у зірки хороша генетика: “З кожним роком все красивіше“ - today.ua

Племінниця Софії Ротару, співачка Соня Кей, показала на фото у своєму Instagram, з ким вона зустрічала Новий рік, і як добре провела час у товаристві найближчих людей.

"Цей рік був надзвичайно складним для нас усіх. 2020 забрав у мене найрідніше, мого найкращого батька на світі, але я точно знаю, що він поруч із нами в такий день!" - пише племінниця Софії Ротару.

Водночас дівчина відзначає, що цей рік подарував їй коханого чоловіка. Як відомо, Соня Кей недавно вийшла заміж на хокеїста Олега Петрова. Закохані молодята зустріли Новий рік в Чернівцях у товаристві Соніної мами Лідії. На фото 69-річна Лідія Михайлівна, в компанії з дочкою і зятем, виглядає напрочуд молодо і красиво.

"Мама у мене з кожним роком все красивіше. Обожнюю своїх рідних", - підсумувала Соня.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Sonya Kay (@sonyakayofficial)

Втім, і її молодша 62-річна сестра Ауріка, і старша, 73-річна Софія також завжди виглядають чудово.

Про дивовижну молодість Софії Ротару складають чимало небилиць. Розповідали і про численні пластичні операції, нібито пережиті співачкою, і про силіконову маску, яка покриває обличчя зірки. Однак такі невимушені фото найкраще доводять, що і самій Софії Ротару, і її рідним дісталися від батьків прекрасні гени, які дозволяють їм довго не старіти і виглядати набагато молодше за свої роки.

Нагадаємо, на новорічному фото, зробленому в домі Софії Ротару, зірка знята в товаристві своїх найрідніших - сина, онуків і свахи Людмили. На фото обидві бабусі - Софія Михайлівна та її сваха, виглядають молодо і свіжо.