Хворій Анастасії Заворотнюк стало гірше: недуга вдарила з новою силою

Актрисі Анастасії Заворотнюк, яка вже близько двох років бореться з онкозахворюванням, знову стало гірше. Ще пару місяців тому рідні і друзі "прекрасної няні" раділи поліпшенню її стану. А зараз їй знову стало гірше. Досягнутого результату лікування поки закріпити не вдалося.

Хворій Анастасії Заворотнюк стало гірше: недуга вдарила з новою силою - today.ua

Актриса бореться з гліобластомою - агресивною пухлиною мозку ще з кінця 2018 року. У 2019 їй зробили операцію за кордоном, однак через деякий час її мозок атакувала вторинна пухлина. Актриса продовжила лікування в Росії. Сім'я прокоментувала стан Анастасії лише восени минулого року, підтвердивши чутки, що циркулювали про її важку хворобу. А навесні цього року шанувальники актриси щиро раділи за неї. У пресі з'явилися повідомлення, зі слів друзів сім'ї, про те, що Заворотнюк стало краще, і вона йде на поправку.

На жаль, ремісія виявилася недовгою. Кажуть, Анастасії знову стало гірше. У неї знову з'явилися сильні головні болі, і погіршився загальний стан. Актриса може ходити, проте багато пересувається на каталці через те, що дуже швидко втомлюється.

Зараз актриса вдома. Її лише іноді привозять до лікувального закладу для консультацій. Заворотнюк зараз лікують експериментальної вакциною, виготовленою на основі імунних клітин. Це - одна з новітніх розробок російських учених.

Звичайно, тривала важка хвороба і не менш важке лікування сильно позначилися на зовнішності народної улюблениці. Від колишньої красуні Насті не залишилося й сліду, кажуть ті, хто її бачив. Анастасія перебуває при здоровому глузді. Вона прекрасно розуміє, що з нею відбувається, і не хоче в такому вигляді показуватися публіці. Тому ніде ніяких знімків актриси в її теперішньому стані немає.

"Хвороба внесла непоправні зміни в її зовнішність. У Насті не зовсім зв'язна мова, їй важко говорити. Інтелект її не постраждав", - говорить колишній реквізитор театру ім. Чехова Світлана Веселова.

Від хіміотерапії змінилися колір і стан шкіри, та й вся зовнішність красуні Анастасії зазнала змін не на краще.

"Ви бачили фото хворої Жанни Фріске на каталці? Ось щось подібне зараз відбувається, на жаль", - говорить один із лікарів клініки, в якій спостерігають хвору актрису.

Тим часом, в Instagram-акаунті "Група підтримки Анастасії Заворотнюк" з'явився запис про те, що сьогодні актриса та її чоловік Петро Чернишов відзначають 12-ту річницю з дня весілля.

Хворій Анастасії Заворотнюк стало гірше: недуга вдарила з новою силою

"Зустріти людину, яка повністю розділить з тобою життя, яких би випробувань воно не приготувало, безцінно ... Ваше кохання - це ваша велика опорна сила, справжній подарунок, на який ви обидва заслужили", - пишуть у привітанні шанувальники зіркової пари.

Вони дуже сподіваються, що наступну річницю весілля подружжя зустрічатиме вже зовсім в іншому настрої і обоє при доброму здоров'ї.

ДЖЕРЕЛОkp.ru
“Укрпошта“ запускає безкоштовну доставку для самотніх людей
Компанія “Укрпошта“ спільно з фондом «Let`s help» до Великодня 2021 запускає благодійну акцію з безкоштовною доставкою. Мета заходу - допомогти всім о...
АТБ запустив власну платіжну систему і зможе конкурувати з банками
Після конфліктних ситуацій з банками АТБ запустив власну платіжну систему «АТБ Pay». Генеральний директор корпорації Борис Марков розповів подробиці а...
Тарифи на газ по 12 гривень за кубометр: ринок готує українцям потужний ціновий удар
Річні тарифи на газ, які вже незабаром компанії-постачальники запропонують українцям, можуть бути від 10 гривень і вище. Цього року споживачам немає п...
Пільговий тариф на електроенергію українцям не повернуть: скільки доведеться платити вже влітку
Тариф на електроенергію може зрости вже з 1 травня. Однак його підвищення розведуть у часі із запровадженням річних тарифів на газ, які почнуть діяти ...
ПриватБанк поверне своїм клієнтам 50% вартості проїзду в міському транспорті
ПриватБанк обіцяє нарахувати кешбек своїм клієнтам, які будуть розраховуватися його карткою у міському транспорті. Причому сума кешбека становитиме 50...