Колишні сусіди Пугачової раді, що зірка тепер не живе поруч

Алла Пугачова, яка раніше жила в підмосковному селі Малі Бережки, залишила там по собі не найкращу пам'ять. Сусіди ображаються на Примадонну, що та бувала з ними груба і могла образити.

Колишні сусіди Пугачової раді, що зірка тепер не живе поруч - today.ua

Гарний білий будинок на березі водосховища усі знали, як будинок, в якому живе Алла Пугачова. Звичайно, до нього завжди була прикута увага жителів села. Всім хотілося знати, як живе Примадонна, що робить і з ким розважається. Тим більше, що в її будинку часто бували гості, які там веселилися і шуміли до ранку.

Колишні сусіди Пугачової раді, що зірка тепер не живе поруч Однак сама Пугачова, кажуть селяни, не любила, коли сторонні шуміли та заважали їй відпочивати. Так, одна з місцевих мешканок пригадала випадок, коли в будинку Алли Борисівни в черговий раз зібралися гості.

"Під час однієї з її гулянок хтось із сусідів виліз на її паркан, щоб підглянути, що там у неї відбувається у дворі. Ну, цікаво ж людям, - анітрохи не соромлячись, зауважила жінка. - Так Пугачова це помітила і як заспіває : "Мої сусіди - дурні і п'яниці!"

При цьому оповідачка каже, що вони їй нічого не відповіли на образу. А ось чи злізли з паркану після цього - теж питання.

Правда, завдяки Примадонні у Малих Бережках з'явився асфальт на дорогах. Переселившись звідти у свій новий будинок в селищі Грязь, Пугачова залишила свій особняк у Бережках спочатку доньці Христині, а потім подарувала його на весілля старшому онукові Нікіті Преснякову. Саме Нікіта зі своєю дружиною Оленою Красновою зараз там мешкає. І селянам, як сусід, він імпонує більше, ніж його знаменита бабуся.

"Нікіта, звичайно, теж любить на гітарі пограти, але я з ним один раз дуже чемно поговорив, так він перестав сильно шуміти і музикою своєї займається тепер тільки до одинадцяти", - розповів ще один місцевий житель виданню "Собеседник".

Нагадаємо, нещодавно молодші діти Алли Пугачової, Ліза і Гаррі, відзначили своє семиріччя. Двійнята зворушливо привітали одне одного, вручивши одне одному подарунки, зроблені своїми руками.

Із грудня в Україні зростуть пенсії: кому і як їх підвищать
В грудні в Україні мають зрости пенсії. Однак виплати піднімуть не всім пенсіонерам, а лише частині. Видання obozrevatel пише, що, зокрема, в останній...
Українці заробляють менше громадян В'єтнаму та Молдови: статистика МВФ
Середній дохід громадян України на рік становить 3 424 долара США. Це катастрофічно низький показник на душу населення. Про це йдеться в звіті Міжнаро...
В Україні найбільші мережі заправок дружно підвищили ціни на бензин: що відбувається на АЗС
Вчора, 21 жовтня, в Україні підскочили ціни на бензин і дизпаливо. Найбільші мережі автозаправок дружно підняли вартість на пальне, повідомляє “Бізнес...
В Україні дефіцит цукру, торговельні точки підняли ціни і продають не більше 5 кг в одні руки
Цукор в Україні стрімко подорожчав майже на третину, при цьому в багатьох торговельних мережах обмежили обсяги продажу. Більш того, експерти прогнозую...
Як правильно робити валютні заощадження: поради експерта про покупку і продаж доларів в Україні
Громадяни України, роблячи заощадження, найчастіше купують долари США. Ця валюта десятиліттями зберігала свою стабільність, ніж заслужила довіру людей...