Дан Балан відповів на запитання про роман із Тіною Кароль: “Дивився заради того, щоб побачити“

Молдавський співак Дан Балан, якому приписують роман із українською зіркою Тіною Кароль, був змушений відповісти на запитання телеведучої Каті Осадчої. Ведуча "Світського життя" питала не тільки про творчі плани співака, але й про те, що давно вже непокоїть уми і серця українських телеглядачів - про роман із Тіною.

Дан Балан відповів на запитання про роман із Тіною Кароль: “Дивився заради того, щоб побачити“ - today.ua

Балан розповів Осадчій, що на якийсь час зник із поля зору шанувальників через те, що готував новий альбом і проводив час на самоті. Час він проводив і в Молдові, і в Румунії, і, звичайно ж, в Україні.

"Що поробиш - люблю я вас. Люблю цю країну і почуваюся дуже добре тут", - зізнався Дан у любові до України.

Катя Осадча також запитала, чи стежив він за "Танцями з зірками", і можливо, вболівав за якусь пару. Але співак чесно відповів, що самі танці не дивився, а вмикав телевізор лише з однією метою - аби подивитися на Тіну Кароль.

"Я дивився тільки заради того, щоб побачити, в чому ж Тіна вийшла. Побачив і йшов далі працювати", - зізнався колега української зірки.

"Відносини з Тіною, вони тривають?" - не втрималася від прямого запитання Катя Осадча.

"Нехай це залишиться в книзі, написаній рукою генія", - загадково відповів Дан Балан.

Тим часом, поки Балан говорить загадками, Тіна Кароль може стати наступною героїнею популярного реаліті-шоу "Холостячка". Її на цю роль пророкує ведучий шоу Григорій Решетник.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua