Дощі, заморозки та поривчастий вітер: погода в Україні цього тижня буде мало схожа на травневу

Цього тижня в Україні очікується різке погіршення погодних умов. Погода в країні більше нагадуватиме пізню осінь, аніж зрілу весну.

Дощі, заморозки та поривчастий вітер: погода в Україні цього тижня буде мало схожа на травневу - today.ua

Про погодні капризи травня українців попередив синоптик Ігор Кібальчич.

У першій половині тижня, каже Кібальчич, в західному та південному регіонах України протримається в основному сонячна та суха погода. При цьому на Лівобережжі пануватиме нестабільна погода з частими дощами і поривчастим вітром. А до кінця цього тижня дощі охоплять майже всю територію нашої країни.

Температурний режим буде нижчим за кліматичну норму на цю пору року. Причому особливо гостро холод відчуватиметься у нічний час.

"Особливо холодними будуть ночі, а в західних областях подекуди можливі заморозки в окремі дні", - попередив синоптик.

Дощі, заморозки та поривчастий вітер: погода в Україні цього тижня буде мало схожа на травневу Отже тим, хто має намір у ці травневі дні вибратися на природу, краще запастися теплими речами, які зовсім не будуть зайвими в наметі або навіть у сільському будинку, що не опалюється. Травневі заморозки також можуть бути небезпечними для садів, в яких зараз цвітуть пізні сорти яблунь.

Денна температура, звичайно, буде набагато вищою. Але при цьому вона залишатиметься відчутно нижчою за кліматичну норму. Проте вже до кінця травня синоптики прогнозують в Україні справжню літню спеку.

Нагадаємо, лише кілька днів тому в Україні панували літні температури, які значно перевищували 20-градусну позначку.

ДЖЕРЕЛОunian