Екс-коханець Світлани Лободи розповів, що змусило його піти від майбутньої зірки

Автор: Марченко Любов

Колишній коханець Світлани Лободи розповів у програмі "Зоряний шлях", як зустрічався з майбутньою зіркою, і що змусило його ініціювати розрив. Чоловіка звуть Геннадій Попенко, і зараз він актор. Звичайно, коли вони зустрічалися, Світлана Лобода і близько ще не була тією зіркою, якою її знають і люблять зараз мільйони шанувальників.

Екс-коханець Світлани Лободи розповів, що змусило його піти від майбутньої зірки - today.ua

Вони познайомилися на одному з корпоративів. Геннадій був там ведучим, а Світлана співала в групі "Капучіно". Їхній роман тривав півтора року. Напевно, він міг тривати і довше, якби сам Геннадій не став ініціатором їхнього розлучення. В якийсь момент він усвідомив, що їм з Лободою не по дорозі. Уже тоді Попенко розумів, що Світлані потрібно виходити на більш високу орбіту. А він її вивести туди не міг. Все впиралося в горезвісні гроші.

"Я був тим, ким я був. У мене була зарплата 300 доларів на каналі, а решта, що міг знайти, бігав, заробляв. Тоді ще не було ніяких квартир, машин. Тоді життя було доволі легке, але з планами та ідеями" , - говорить чоловік.

Як стверджує Геннадій, Світлана ніколи йому не дорікала, що він мало заробляє і не вимагала з нього грошей. Однак для того, щоб досягти чогось в шоу-бізнесі, одного лише таланту замало. Потрібні або великі гроші, або потужний покровитель, або величезне везіння. А краще -усе це відразу. Попенко не міг дати Світлані Лободі жодної з цих трьох складових успіху.

Популярні зараз

У Раді назвали термін служби, після якого військовим дадуть право на демобілізацію

Загальна мобілізація: у ЗСУ повідомили, хто займається розшуком ухилянтів

Астрологи назвали 4 знаки Зодіаку, які зустрінуть другу половинку перед Новим роком

Обід за 10 гривень: українцям показали, як харчуватися економно (Відео)

"Я бачив, що дівчині потрібен інший, їй потрібен розвиток, я не можу вкладати, а це специфічний бізнес, і коли поруч є чоловік, їй буде важче. Краще нехай йде, розвивається. Я був реально як камінь, прив'язаний до ноги, або чемодан без ручки ", - не без гіркоти зізнався Геннадій.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Екс-коханець Світлани Лободи розповів, що змусило його піти від майбутньої зірки Зрештою, саме він став ініціатором розлучення. Далі кожен пішов своїм шляхом. І робота, і особисте життя у кожного склалися свої. У Геннадія Попенко зараз сім'я - дружина і дочка. У Світлани Лободи - теж дві доньки, яких вона виховує одна. Вона знайшла свою нішу в шоу-бізнесі і нині улюблена та обожнювана мільйонами шанувальників. Напевно, вона має бути вдячна своєму колишньому чоловікові за те, що той вчасно побачив в ній майбутню зірку і відпустив її у вільний політ.

Нагадаємо, концертний організатор Стас Пшеніцин розповів в інтерв'ю одному з телеканалів про давню неприязнь між Світланою Лободою та Ані Лорак. Виявляється, незважаючи на свої більш виразні вокальні дані, Ані Лорак заробляє набагато менше, ніж Лобода, яка не володіє потужним вокалом, але зате вміє себе вигідно подати.