Пиво люблять багато наших співгромадян. Причому є чимало тих, хто не може прожити без нього жодного дня. Багато любителів пінного напою взагалі не розглядають пиво як алкоголь і не вважають його щоденне вживання алкогольною залежністю.
А тим часом, нездатність прожити жодного дня без цього напою є одним із видів залежності. І така, здавалося б, зовсім не згубна, пристрасть здатна завдати великої шкоди організму.
Про те, яку шкоду може завдати організму регулярне вживання пива, розповіла дієтолог-нутріціолог Ірина Караєва.
"Вживання пива у великих кількостях, тим більше щодня - прямий шлях до проблем зі здоров'ям. Навіть у невеликих дозах пиво негативно впливає на функціонування головного мозку, клітини масово гинуть через кисневе голодування", - розповіла дієтолог.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Наслідки пивного споживання – головний біль, розлад шлунку, проблеми з серцем, порушення гормонального фону і статева дисфункція.
"Загалом він (алкоголь, - авт.) здійснює згубний вплив на весь організм, починає страждати серцево-судинна система. Серце вкривається шаром жиру, збільшується в розмірах, а це загрожує появою аритмії і гіпертонії", - поділилася спеціалістка.
Тому люди, для яких якість життя – не порожнє поняття, дедалі частіше вибирають тверезий спосіб життя, в якому немає місця ні пиву, ні якомусь іншому алкоголю.
Нагадаємо, натомість деякі медики стверджують, що пиво у помірних дозах може бути корисним для організму. Зокрема, воно знижує ламкість кісток і допомагає при захворюваннях нирок та сечового міхура.