Євген Кошовий відреагував на слова своєї доньки про шкільний буллінг

Автор: Лобанова Єлизавета

Шоумен Євген Кошовий відреагував на несподівану заяву своєї 12-річної дочки Варвари про шкільний буллінг стосовно неї. Юна актриса, яка нещодавно дебютувала в сіткомі "Папа може", заявила на всю країну, що її батька однокласники називають "клоуном", і ніхто не вірить в те, що вона своїми зусиллями досягає успіху.

Євген Кошовий відреагував на слова своєї доньки про шкільний буллінг  - today.ua

"Мені набридли змагання. Мені набридло, що мені завжди щось приписують, чого насправді немає. Усі думають, що якщо я проходжу в якомусь проекті далі, то за це платить мій батько. Мене це дістало, якщо чесно. Говорили, що все за мене зробив тато, що він за все заплатив", поділилася Варвара.

Старша донька Євгена Кошового зізналася, що батьки ніяк не допомагають їй у навчанні та творчості. Вони можуть їй дати пораду, але ні з ким не домовляються, щоб їх доньку хтось "проштовхнув".

Євген Кошовий відреагував на слова своєї доньки про шкільний буллінг

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Турецька формула миру: що пропонує Ердоган, і чому Зеленський проти

Українці можуть поповнити свій страховий стаж для пенсії, оформивши догляд за родичем

Понад мільйон українців платять за газ більше, ніж фактично споживають

"Ніхто нікуди мене не проштовхує. Я сама! Тато з мамою можуть мені щось запропонувати, порадити, і я сама вирішую - спробувати мені чи ні ... Моя асоціація зі школою - це буллінг. І буллінг страшний! Діти думають, що мій тато - клоун. А він не такий!...", - зізналася дівчинка.

Сам шоумен Євген Кошовий заявив, що не відчуває своєї провини в тому, що на його доньку говорять неприємні речі.

"Я не відчуваю себе винуватим. Думаю, дитина просто розповіла про те, що є якась заздрість. Ясна річ, що називають клоуном, все таке - ну це ж ... Клоун - є клоун", - заявив шоумен.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також Кошовий зазначив, що не збирається переводити Варвару в іншу школу, і тим більше відправляти навчатися за кордон. Він хоче, щоб його діти вчилися і жили в Україні, і прославляли цю країну.

Нагадаємо, Євген Кошовий, якого вся країна полюбила як "лисого" з "Кварталу", вирішив відрощувати волосся.