Гороскоп на 1 серпня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Козерогам уникати людних місць, а Терезів попереджає щодо можливої сварки

Гороскоп на неділю, 1 серпня 2021 року, обіцяє сприятливий день для знайомств, які можуть стати в нагоді вам у майбутньому, а можливо для когось і стануть доленосними. На календарі - остання третина літа. Для деяких знаків Зодіаку цей серпень стане періодом одкровень і несподіваних відкриттів. Сьогодні не варто чекати від долі більше, ніж вона може дати. Однак декому вона воздасть щедрою рукою.

Гороскоп на 1 серпня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Козерогам уникати людних місць, а Терезів попереджає щодо можливої сварки - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

У Овнів цей день буде сприятливий для домашніх справ і для спільного відпочинку з найближчими людьми. Вас занурять у таку атмосферу любові, що вам не захочеться в цей день ніякого спілкування із зовнішнім світом.

Телець

У Тельців накопичилося чимало невирішених проблем, а вирішувати їх все одно доведеться. Сьогодні саме час намітити собі чіткий план і далі його неухильно дотримуватися.

Близнюки

Близнюкам варто зайнятися прибиранням у своєму будинку. Позаду приємні дні відпочинку, які дали вам розслабитися і зібратися з думками. Домашня рутина відверне вас від настирливої думки, яка останнім часом не дає вам відчути повноту щастя.

Рак

У Раків є шанс зробити сьогодні корисне придбання. Взагалі, гроші, які ви вкладете в покупку, підуть із користю: сьогодні фінансова удача - на вашому боці.

Лев

Леви дочекаються сьогодні виконання якогось свого давнього бажання. Однак воно вже настільки давнє, що радість від виконаного вже не буде такою, як могла би бути.

Діва

Дівам доведеться згадати свої навички порадника і жилетки, в яку люблять поплакатися друзі. Сьогодні хтось буде мати гостру потребу у вашому співчутті.

Терези

Гороскоп на 1 серпня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Козерогам уникати людних місць, а Терезів попереджає щодо можливої сварки Терези ризикують сьогодні потрапити у сварку із близькими людьми. Недільний день буде зіпсований. І тільки ввечері ви зможете трохи знизити градус напруження.

Скорпіон

У Скорпіонів сьогодні вдалий день для шопінгу. Ви зможете поповнити свій гардероб, а заодно розвіятися від сумних думок, які останнім часом навідують вас дедалі частіше.

Стрілець

Стрільці мимоволі можуть сьогодні нанести образу комусь зі свого оточення. Швидше за все, це буде необдумане висловлювання. Причому вам буде не менш боляче, ніж тій людині. Відносини будуть зіпсовані надовго.

Козеріг

Козерогам сьогодні є сенс уникати людних місць і ретельніше стежити за своїми речами. Ви ризикуєте втратити або цінну річ, або чималу суму грошей.

Водолій

Водоліям судилося прожити вдалий день. Вашому знаку Зодіаку особливо може пощастити у любовних відносинах. Те, про що ви так давно мріяли, і у що боялися повірити, сьогодні може збутися.

Риби

Гороскоп на 1 серпня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Козерогам уникати людних місць, а Терезів попереджає щодо можливої сварки

Рибам сьогоднішній день принесе гармонію та умиротворення. Однак від запропонованого візиту в гості вам варто відмовитися. Він може скінчитися для вас великим скандалом.

ДЖЕРЕЛОslovofraza