Гороскоп на 1 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Ракам чарівний вечір, а Рибам прогнозує несподівані грошові витрати

Гороскоп на вівторок, 1 лютого 2022 року, передбачає сприятливий день для тих, хто має спостережливість і вміє робити висновки з натяків, напівтонів і прихованих жестів. Вміння проникати в суть речей, читати між рядками, чути недомовлене і розуміти те, що промайнуло у погляді, знадобиться сьогодні, як ніколи. Той, хто має такі якості, може досягти цього дня дуже багато.

Гороскоп на 1 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Ракам чарівний вечір, а Рибам прогнозує несподівані грошові витрати - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

На Овнів сьогодні накотить незрозуміле почуття тривоги. Ви можете раптово відчути себе самотніми, незважаючи на те, що будете оточені багатьма людьми. Це пройде, як тільки ви поринете в атмосферу рідного дому, де завжди вам раді.

Телець

Тельці сьогодні проживуть звичайний день, сповнений пересічних турбот, здебільшого побутових. Ви отримаєте задоволення від найпростішої рутинної роботи, на яку у вас зазвичай бракує часу.

Близнюки

Близнюкам сьогодні, якщо можливо, краще залишатись удома. Поза стінами рідного дому ви ризикуєте напоротися на неадекватну людину, яка може представлятидля вас реальну небезпеку.

Рак

Ракам сьогодні випадає цілком пересічний день і чарівний вечір. Цього вечора може збутися ваша найзаповітніша мрія. Причому дійсність навіть перевершить ваші очікування.

Лев

Гороскоп на 1 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Ракам чарівний вечір, а Рибам прогнозує несподівані грошові витрати Леви можуть відчути легке нездужання. Очевидно, ви десь підхопили застуду, і вам доведеться сьогодні ввечері посилено себе "любити". Припасіть собі на вечір не тільки порошки від застуди, але й кілька хороших фільмів для повної релаксації.

Діва

Дівам сьогодні випадає якась особиста справа, яка вимагатиме негайного вашого втручання. Її треба обов'язково вирішити сьогодні. У вас усе вийде.

Терези

Терези можуть сьогодні проявити невиправдану запальність у якійсь дрібниці. Через це у вашому невеликому колективі відчуватиметься напруженість до кінця робочого дня. А вам доведеться на завтра шукати спосіб, як усе загладити.

Скорпіон

Скорпіони розпочнуть сьогоднішній день на оптимістичній ноті. Тільки від вас залежатиме, як цей день складеться. Після обіду ви можете отримати гарне повідомлення, яке ще більше підніме градус вашого настрою.

Стрілець

Стрільцям вже з самого ранку доведеться відмовитися від плану, складеного ними на сьогодні. Якась непередбачена обставина втрутиться у ваш розпорядок дня і все поставить із ніг на голову. Можливо, це буде пов'язано з вашими родичами.

Козеріг

Козероги буде сьогодні вкрай розсіяні. Навіть не намагайтеся цього дня братися за справи, які потребують уважності і зосередженості. Інакше зазнаєте фіаско. Сьогодні у вас є можливість знайти собі нового друга, можливо навіть чотирилапого.

Водолій

Гороскоп на 1 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Ракам чарівний вечір, а Рибам прогнозує несподівані грошові витрати Водолії сьогодні або успішно завершать якусь важливу справу, або отримають несподівану винагороду за свою працю. Причому розмір цієї винагороди вас приємно здивує.

Риби

Риби можуть зазнати несподіваних фінансових втрат, причому досить великих. Це створить дірку в сімейному бюджеті і може на якийсь час занурити вас у відчай. Проте вихід знайдеться. Допомога може прийти не від найближчих людей.

ДЖЕРЕЛОslovofraza