Гороскоп на 11 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Козерогам удачу в коханні, а Терезів попереджає щодо конфлікту

Гороскоп на п'ятницю, 11 лютого 2022року, передбачає сприятливий день для складання планів. У тому числі – і на віддалену перспективу. Все, що ви сьогодні замислите, матиме високі шанси на втілення. Не бійтеся ставити собі складні мети. Вони будуть вам під силу, якщо ви не станете їх боятися. Обов'язково під час складання планів сьогодні порадьтеся з близькими. Вони допоможуть вам визначитись із головним.

Гороскоп на 11 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Козерогам удачу в коханні, а Терезів попереджає щодо конфлікту - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овнам слід негайно зайнятися власним здоров'ям. Ви трохи запустили себе за зиму, і тепер настав час відновлювати до весни фізичну форму. Пам'ятайте, що бути стрункими – це не лише гарно, але й здорово.

Телець

Тільцям треба сьогодні зробити акцент на своїй роботі. Останнім часом ваші службові справи йдуть не блискуче, і у начальства виріс на вас неабиякий "зуб". Тому вам доведеться вкотре доводити свою профпридатність.

Близнюки

Близнюки можуть затіяти сьогодні з'ясування стосунків із коханою людиною. Краще вам утриматися від цього. Ця розмова ні до чого доброго не призведе, а стосунки можна зіпсувати надовго.

Рак

Гороскоп на 11 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Козерогам удачу в коханні, а Терезів попереджає щодо конфлікту

Ракам сьогодні потрібно обов'язково розслабитись. У вас накопичилося за робочий тиждень чимало втоми і напруги, які не дають вам радіти життю. Не варто чекати на вихідні, щоби провести час у хорошій компанії.

Лев

Левам сьогодні принесе задоволення те, що зазвичай їм здається сумним та одноманітним. Увечері можлива невелика неприємна розмова з кимось із оточення, проте хмари швидко розсіються.

Діва

Діви будуть на вершині своїх інтелектуальних можливостей. Цей день підходить вам для саморозвитку. Ви можете надолужити дещо з того, що було втрачено вами раніше. Крім того, вам вдасться нарешті зрозуміти, що вас непокоїло всі минулі дні.

Терези

Терезам астролог рекомендує сьогодні уникати суперечок. Є дуже висока ймовірність, що ви будете втягнуті у конфлікт людиною, яка давно хоче вас вивести з рівноваги. Тому краще вам сьогодні не втрачати самовладання.

Скорпіон

Гороскоп на 11 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Козерогам удачу в коханні, а Терезів попереджає щодо конфлікту Скорпіони сьогодні ризикують зіпсувати стосунки з коханою людиною. Сварка може зайти так далеко, що стосунки будуть на межі розриву. Втім, подумайте добре: можливо, такі стосунки і не варто зберігати.

Стрілець

У Стрільців сьогодні ідеальний день для початку нової важливої справи. Ця п'ятниця може дати потужний імпульс вашому задуму. Не варто відкладати початок на новий тиждень. Приступайте до задуманого вже сьогодні, і вам гарантований успіх.

Козеріг

На Козерогів сьогодні чекає удача в амурних справах. Те, що вам ніяк не вдавалося досі, сьогодні саме йде до рук. Головне - вчасно зорієнтуватися і не дати іншим умикнути ваше щастя з-під носа.

Водолій

Водолії сьогодні будуть під владою лінощів. Можете сміливо ігнорувати їдкі зауваження товаришів по службі з приводу вашого небажання зайнятися роботою. Ви чимало попрацювали останніми днями, і цілком заслужили право розслабитися.

Риби

Риби сьогодні будуть приємно вражені людиною, про яку досі вони були невисокої думки. Ця людина сьогодні дасть вам нагоду змінити думку про неї. Ви знайдете друга і надійну підтримку, про яку і не мріяли.

ДЖЕРЕЛОslovofraza