Гороскоп на 12 квітня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Козерогам притримати язик, а Рибам - братися за нові починання

Гороскоп на понеділок, 12 квітня 2021 року, обіцяє день, доволі насичений подіями для всіх знаків Зодіаку. Астролог радить у цей день за можливості не сідати за кермо. Цей день може бути не безпечний для учасників дорожнього руху.

Гороскоп на 12 квітня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Козерогам притримати язик, а Рибам - братися за нові починання - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

У Овнів сьогодні може виникнути порив втрутитися в чиюсь долю. Ви будете сповнені найкращих спонукань, і все ж, не кваптесь зі своєю допомогою, поки вас не попросять.

Телець

Тельці будуть сповнені духу авантюризму і можуть знайти пригоду на свою голову. Нікуди від цього не подінешся. І все ж, вашому знаку Зодіаку треба сьогодні бути хоч трохи обережніше у вчинках і словах.

Близнюки

У Близнюків вже кілька днів визріває якийсь протест. Він може вилитися в непередбачувану форму, якої ви самі від себе не очікували. Важливо, щоб у цей момент поруч із вами була близька людина.

Рак

Раки будуть із самого ранку дуже активними. Однак за попередні дні ви витратили надто великий запас сил. А тому сьогодні вам слід максимально розслабитись і відпочити.

Лев

У Левів очікуються емоційні гойдалки. Ваш знак Зодіаку сьогодні буде жбурляти у крайнощі. За день ви кілька разів зміните надію на відчай і похмурий настрій на радість.

Діва

У Дів сьогодні намічається доволі бурхливий день. Під впливом обставин ваша доля може зробити різкий поворот. Незважаючи на такий зигзаг, це піде вам на користь.

Терези

У Терезів намічається дуже хороший день. В особистих відносинах все буде ідеально. Ви, нарешті, знайшли того, кого шукали. Хвиля позитиву може підняти вас дуже високо. Тільки не підпускайте до себе заздрісних людей.

Скорпіон

У Скорпіонів перша половина дня буде не дуже вдалою. Вам буде важко після вихідних увійти в трудовий ритм нового тижня. Зате ввечері вас чекає романтична пригода, яку ви будете довго згадувати.

Стрілець

У Стрільців сьогодні намітиться непогане зрушення в кар'єрі. Можливо, ще не все визначено. Однак тепер ваша доля буде у ваших руках. Не відступайте. Ви заслужили підвищення на роботі.

Козеріг

Козерогам сьогодні слід притримати язик за зубами. Одне необережне слово може надовго посварити вас із кращими друзями. Тому не намагайтеся жартувати. Вдалі гостроти - не ваш коник сьогодні.

Водолій

Водоліям сьогодні в усьому буде сприяти удача. Особливо - в особистих відносинах. Сьогодні вам можна їх форсувати - беріть бика за роги.

Риби

Рибам можна сміливо починати нові справи. Зірки допоможуть вашому знаку Зодіаку в усіх добрих починаннях. Сьогодні ви можете приймати сміливі рішення і не боятися за їхні наслідки.

ДЖЕРЕЛОslovofraza